تسلا اکنون بیت کوین را به عنوان پرداختی از خریداران اتومبیل در ایالات متحده قبول می کند


تصویر سکه ها با حرف

گتی ایماژ صادقانه

تسلا پذیرش بیت کوین را به عنوان پرداخت از خریداران خودرو در قاره ایالات متحده آغاز کرده است و مدیر عامل شرکت الون ماسک گفت که این شرکت قصد دارد در اواخر سال جاری گزینه جدید پرداخت را به سایر کشورها گسترش دهد.

مشک اعلام کرد اخبار امروز در توییتر ماسک نوشت: “اکنون می توانید تسلا را با بیت کوین بخرید … تسلا فقط از نرم افزارهای منبع آزاد و داخلی استفاده می کند و گره های بیت کوین را به طور مستقیم مدیریت می کند. بیت کوین پرداخت شده به تسلا به عنوان بیت کوین حفظ می شود و به ارز فیات تبدیل نمی شود.”

تسلا اخیراً 1.5 میلیارد دلار بیت کوین خریداری کرده است که منجر به افزایش قیمت ارز رمزپایه شده است. بیانیه نظارتی تسلا ماه گذشته در تاریخ 8 فوریه گفت که این شرکت پذیرش بیت کوین را به عنوان پرداخت “در آینده نزدیک” آغاز خواهد کرد. در حالی که ماسک روی بیت کوین شرط بندی می کند ، اگر انتظار داشته باشند قیمت بیت کوین افزایش یابد ، ممکن است مشتریان اتومبیل های تسلا را به دلار بخرند.

روند پرداخت بیت کوین در وب سایت تسلا با سوالات متداول و شرایط پشتیبانی شرح داده شده است. این شرکت گفت: “بیت کوین تنها ارز رمزنگاری شده است که تسلا قبول می کند.” ارسال ارز رمزنگاری شده دیگر به تسلا “به احتمال زیاد برای شما هزینه دارد”.

سوالات متداول در مورد پشتیبانی بیت کوین تسلا برای پذیرش بیت کوین در خارج از ایالات متحده اجباری نیست ، گفت تسلا “در آینده توسعه بازارهای جدید را در نظر خواهد گرفت.” اما چیز دیگری صدای جیر جیر مشک گفت: “پرداخت از طریق فرصت های بیت کوین که در اواخر امسال در خارج از ایالات متحده موجود است.”

حتما بخوانید:
اپل برای کاهش 113 میلیون دلاری ایالات متحده برای کاهش باتری آیفون توافق کرده است

مراقب باش

گزینه بیت کوین در فرآیند پرداخت آنلاین تسلا ، درست در زیر “سفارش کارت” نشان داده شده است. تسلا همچنان به ارزش محصولات خود با دلار آمریکا ادامه می دهد. شرایط عمومی می گوید:

اگر تصمیم دارید با استفاده از بیت کوین پرداختی انجام دهید ، باید مقداری بیت کوین پرداخت کنید که معادل قیمت خرید دلار آمریکا کالای خریداری شده شما باشد. ما برای محصول یا خدمتی که خریداری می کنید قیمت دلار آمریکا و همچنین قیمت معادل آن بیت کوین (“قیمت بیت کوین”) را در اختیار شما قرار خواهیم داد. شما باید انتقال قیمت بیت کوین به ما را در مدت زمانی که همراه با قیمت بیت کوین ارائه می دهیم آغاز کنید (“پنجره قیمت بیت کوین”). اگر انتقال پنجره بیت کوین را به ما در پنجره قیمت بیت کوین آغاز نکنید ، قیمت بیت کوین منقضی می شود و ما به درخواست شما یک پنجره جدید قیمت بیت کوین و یک پنجره قیمت بیت کوین به شما ارائه خواهیم داد

هشدار تسلا برای همه کلاه ها به خریداران می گوید که مراقب خطاهایی باشند که منجر به از دست رفتن ارز رمزپایه می شوند. “ما آدرس کیف پول دیجیتال (” آدرس بیت کوین “) را به دو صورت کد الفبا و عددی در اختیار شما قرار خواهیم داد. این مکان آدرس پرداختی است که باید از کیف پول دیجیتال خود بیت کوین برای آن ارسال کنید … اگر به طور مستقیم به آدرس BITCOIN وارد شوید ، بیت کوین های شما به طور مستقل از دست می روند.

حتما بخوانید:
گارانتی گوشین ایفون

در هر بازپرداخت خرید با بیت کوین ، تسلا تصمیم می گیرد که به مشتری دلار بدهد یا بیت کوین. این امر می تواند منجر به از دست رفتن ارزش مشتریان شود زیرا قیمت بیت کوین به سرعت تغییر می کند.

“اگر مستحق بازپرداخت یا بازپرداخت هستید ، ما حق بازپرداخت قیمت دقیق بیت کوین را که هنگام خرید به ما ارائه داده اید ، یا مبلغی به دلار آمریکا معادل قیمت دلار محصول شما را پس می گیریم. با در نظر گرفتن کارایی عملیاتی ، به صلاح دید خود و مطلق خریداری کرده ایم. “

امروز قیمت بیت کوین بیش از 56000 دلار بود که بیشتر از قیمت شروع برخی از مدل های تسلا است. بیت کوین برای اولین بار در اواسط ماه فوریه به 50 هزار دلار رسید. قیمت از هفته آخر دسامبر بیش از دو برابر شده است.
منبع: tarjome-news.ir