حذف انبوه داده ها در دستگاه های My Book به اخطار Western Digital احتیاج دارد

[ad_1]

تصویر تبلیغاتی یک هارد اکسترنال.

وسترن دیجیتال ، سازنده هارد دیسک های اکسترنال معروف My Disk ، به مشتریان توصیه می کند تا اطلاع ثانوی دستگاه های خود را از اینترنت جدا کنند ، در حالی که مهندسان داخلی در حال بررسی معاملات غیرقابل توضیح هستند که داده های دستگاه های سراسر جهان را به طور کامل پاک کرده است.

حوادث پاک کردن دیسک انبوه در این مبحث انجمن پشتیبانی دیجیتال غربی روشن شده است.

تمام داده های من از بین رفته است

مردی که موضوع را شروع کرد نوشت: “من یک WD mybook به طور مستقیم به شبکه محلی خود متصل هستم و سالهاست که به خوبی کار می کنم.” “من تازه دریافتم که به طریقی همه داده های موجود در آن امروز از بین رفته است ، در حالی که فهرست ها به آنجا نگاه می کنند اما خالی است. قبلاً حجم 2T تقریباً کامل بود اما اکنون ظرفیت کامل را نشان می دهد. “

دیگر کاربران My Book به سرعت به گفتگو پیوستند تا اعلام کنند که دقیقاً همان چیز را تجربه کرده اند. یکی از کاربران به زودی پاسخ داد: “تمام داده های من نیز از دست رفته است.” “من کاملاً گیج شده ام بدون این داده ها … سالها از آن.”

بسیاری از کاربران گزارش کرده اند که از دست دادن داده ها همزمان با تنظیم مجدد کارخانه است که در دستگاه های آنها انجام می شود. یک نفر دفترچه خاطرات منتشر کرد که رفتار غیرقابل توصیفی را که در روز چهارشنبه رخ داده نشان می دهد:

23 ژوئن 3:14:05 PM MyBookLive factoryRestore.sh: اسکریپت آغاز شده:
23 ژوئن 15:14:05 MyBookLive را خاموش کنید[24582]: خاموش کردن برای راه اندازی مجدد سیستم
23 ژوئن 4:02:26 PM MyBookLive S15mountDataVolume.sh: شروع اسکریپت: شروع
23 ژوئن 4:02:29 PM MyBookLive _: pkg: wd-nas
23 ژوئن 16:02:30 MyBookLive _: pkg: اشتراک گذاری شبکه
23 ژوئن 16:02:30 MyBookLive _: pkg: apache-php-webdav
23 ژوئن 16:02:31 MyBookLive _: pkg: تاریخ-زمان
23 ژوئن 4:02:31 PM MyBookLive _: pkg: هشدارها
23 ژوئن 4:02:31 PM ثبت نام MyBookLive: نام میزبان = MyBookLive
23 ژوئن 16:02:32 MyBookLive _: pkg: admin-rest-api

این شخص نوشت: “من معتقدم این مقصر است که چرا این اتفاق می افتد.” “در آن زمان ، هیچ کس حتی برای استفاده از این درایو در خانه نبود.”

My Book یک دستگاه ذخیره سازی محبوب برای مصرف کنندگان و مشاغل است. این رایانه معمولاً از طریق USB به کامپیوتر متصل می شود ، اما همچنین می توان از راه دور به آن دسترسی پیدا کرد تا کاربران بتوانند به داده ها دسترسی پیدا کنند یا تغییرات پیکربندی ایجاد کنند. دستگاه های My Book از سرویس ابری My Book Live برای دسترسی از راه دور استفاده می کنند. موضوع انجمن پشتیبانی ابتدا توسط Bleeping Computer اعلام شد.

اکنون قطع ارتباط کنید

وسترن دیجیتال در وب سایت خود به مشتریان توصیه کرد برای جلوگیری از حملات بعدی به دلیل تحقیق شرکت در مورد حذف گسترده ، از My Books جدا شوند. در یک ایمیل ، نمایندگان Western Digital نوشتند:

وسترن دیجیتال به طور فعال در حال بررسی این حادثه است. ما هیچ نشانه ای از نقض یا به خطر انداختن سرویس ها یا سیستم های ابری Western Digital نداریم.

ما دریافتیم که برخی از دستگاه های My Book Live توسط یک بازیگر تهدید کننده به خطر افتاده است. در برخی موارد ، این معامله منجر به بازنشانی کارخانه شده است ، به نظر می رسد همه داده های دستگاه پاک می شود. My Book Live آخرین به روزرسانی سیستم عامل خود را در سال 2015 دریافت کرد.

در حال حاضر توصیه می کنیم مشتریان برای محافظت از داده های دستگاه خود ، دستگاه My My Live Live خود را از اینترنت جدا کنند.

ما بیانیه زیر را برای مشتریان خود صادر کرده ایم و در صورت موجود بودن به روزرسانی های این موضوع را ارائه خواهیم کرد: -duo / 268147

مقدار محدود اطلاعات موجود در حال حاضر تعیین دلایل این تخریب گسترده داده ها را دشوار می کند. توصیه وسترن دیجیتال برای خاموش کردن دستگاه ها در حالی که تحقیقات ادامه دارد موجه است و کاربران باید در اسرع وقت آن را دنبال کنند.

در همین حال ، کاربران کتاب من در تلاشند تا با مشکلات ناشی از این حادثه کنار بیایند.

یکی از کاربران نوشت: “این بسیار ترسناک و ویرانگر است که کسی بتواند دستگاه من را بدون اجازه از کاربر نهایی به تنظیمات کارخانه بازگرداند.” “من بلافاصله به یک درمان احتیاج دارم ، زیرا در حال حاضر هزینه های زیادی برای من داشته است.”

[ad_2]

منبع: tarjome-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum https://www.fivesosyalmedya.com/garnet trade güvenilir mihtml nullednulled themes1xbet girişbuy instagram followersMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbet