قدرت متوسط بهره وری آنها تقریباً 30،000 psi است. با توجه به قطر و اندازه لوله ها، مشخصات مکانیکی آنها می تواند دارای حداقل قدرت بهره وری 50،000 psi و حداقل مقاومت انعطاف پذیر 55،000 psi باشد. ۳- دارای وزن سبک هستند و به راحتی در بین سقف کاذب و مکانهایی که دسترسی بدان مشکل است نصب وزن لوله بدون درز می شود .

در هر کجای تهران که هستید، با ورود به سایت برچسب و جست و جوی منطقه مورد نظر خود، مثلا لوله بازکنی در کلاهدوز، می توانید در سریع ترین زمان ممکن از خدمات ما بهره ببرید. پس از جوشکاری یک پوشش آلی غنی از روی، سطح لوله ها ممکن است 100٪ با این نوع پوشش پوشانده شود. در مرحلهی دوم، ورق به لولهها تبدیل میشود و درز لوله، جوشکاری میشود. لوله های فولادی جوش داده شده یا لوله های فولادی که با جوش تولید می شوند، محصولات لوله ای ساخته شده از صفحات مسطح هستند که به اسکلت معروفند و خم شده و آماده برای جوشکاری هستند.

همچنین تولید فولادی که گالوانیزه شده است، معمولاً نیازی به نگهداری و نگهداری در کل زندگی آنها ندارد. بنابراین لوله های فولادی گالوانیزه هزینه های اولیه بسیار کمتری دارند. علاوه بر این، آلیاژهای داخلی آهن روی نسبت به فولاد پایه سخت تر است بنابراین فولاد گالوانیزه مقاومت بالایی در برابر فرسایش و شوک خواهد داشت.

فرسایش روی اغلب از داخل به خارج از لوله ها اتفاق می افتد که مطمئناً جریان آب را محدود می کند، بنابراین فشار آب را پایین می آورد و در نهایت می تواند منجر به نشت یا حتی لوله شکسته شود. به طور مثال از لوله مانیسمان رده ۴٠ در تجهیزات آتش نشانی و از لوله مانیسمان رده ١۶٠ در تجهیزات بسیار پر فشار مثلا صنایع پتروشیمی استفاده می شود زیرا هر چه رده لوله عدد بالاتری را نشان بده، لوله سنگین تر بوده و فشار بیشتری را تحمل می کند همچنین قطر بیشتری خواهد داشت. علاوه بر این، زوال معمولاً به طور ناموزون صورت می گیرد و منجر به توزیع نابرابر آب در خانه ها و ساختمان ها می شود.

ایندکسر