دوره BMS یا خانه هوشمند با مدرک و 30% تخفیف

فرض کنید یک روز گرم تابستانی در مسیر بازگشت از محل کارتان، از راه دور سیستم سرمایشی خانه هوشمندتان را تنظیم کنید تا زمان رسیدن شما خانه را خنک کند. با این حال، اگر میخواهید این ماجراجویی را خودتان گام به گام پیش ببرید، باید زمان و انرژی بیشتری را صرف کنید و با زیر و بم تک تک تجهیزات آشنا شوید. با عایق بندی هایی که در جداره ها و سقف این ویلا در نظر گرفته شده میزان تبادل حرارتی فضای داخل و خارج باهم به حداقل رسیده اما باید این نکته را در نظر داشت که یک بنای ویلایی چه از نوع پیش ساخته و چه نوع سازه بنایی سنتی آن به دلیل اینکه از هر چهار طرف و سقف با فضای بیرونی در ارتباط هستند نسبت به آپارتمان کمی اتلاف هوشمند سازی خانه با آردوینو انرژی بیشتری دارند. علاوه بر آنهمه آسایش و راحتی که این خانهها و تجهیزات مدرنشان برای ما فراهم میآورند؛ این مسئلۀ بالا رفتن سطح امنیت خانه است که بیش از همه مردم را مجاب میکند تا خانهشان را هوشمندسازی کنند. یک ساختمان هوشمند میتواند به شما کمک کند تا هم ارزش ملکتان بالا تر باشد و هم زندگی راحت تری داشته باشید. مورد دیگر توانایی کنترل از دور است که در پاراگراف بالا هم دربارهاش صحبت کردیم.

وقتی صحبت از کنترل از راه دور میشود نباید ذهنتان تنها معطوف به روشن و خاموش کردن چراغها زمانی که روی کاناپه نشستهاید یا روی تختخواب دراز کشیدهاید شود! دمای هوا و نور محیط به صورت خودکار یا توسط اپلیکشن تلفن همراه برطبق تعداد افراد درجه حرارت تنظیم میشود. باعث میشود که نسبت به روشهای سنتی و خانههای قدیمی، انرژی کمتری هدر برود و بتوانیم مدیریت بیشتری روی انرژی مصرفی خانهمان داشته باشیم. پیشرفت بعدی در سال 1907 رخ داد که جاروبرقی تغییرات اساسیتری در ساختار خود دید. با سرعتی که تکنولوژی این روزها بهخود گرفته و پیشرفت بسیار سریع تجهیزات خانههای هوشمند، بهزودی شاهد نوآوریها و تغییرات بسیار عجیبی در این زمینه خواهیم بود و شاید بتوان گفت تا چندسال دیگر زندگیمان شبیه فیلمهای علمی-تخیلی سالهای پیشین خواهد شد! یا در مهمانی چک کنید که چه کسی زنگ خانهتان را میزند. این فنآوری کنترلی بیسابقه بر چراغها، روشن شدن آنها در چه زمانی و چگونه، به کاربران میدهد. پیاده سازی خانه هوشمند چه مزایا و معایبی بههمراه دارد؟

حتما بخوانید:
The Secret داروهای گیاهی

آموزش خانه هوشمند برای نصب تجهیزات کار آسانی نیست. کاربرد زیادی در کنترل تجهیزات ساختمان دارند و در فلوترها به کار می روند. بعد از رواج وسایل و لوازم الکتریکی در ساختمان ها، فکر استفاده راحت تر و بی دردسر تر ازین لوازم نیز در بین مردم رواج پیدا کرد. بنابراین بجای استفاده از تابلوی مرکزی، اجزاء را در قسمتهای مختلف خانه نصب میکنیم و ارتباط بین تجهیزات به صورت بی سیم خواهد بود. Centrally controlling : پایش مداوم بخش های مختلف ساختمان و اعمال فرمان به آنها به نحوی که عملکرد اجزای مختلف ساختمان متعادل با یکدیگر و در شرایط بهینه و با هدف کاهش مصارف ناخواسته و تخصیص منابع انرژی فقط به فضاهای در حین بهره برداری و کاهش هزینه های انرژی بین ۳۵ تا ۴۰درصد میباشد. مزیت دیگری که بالاتر نیز دربارهاش صحبت کردیم، راحتی است. اگر مسئله تنبلی مفرط را کنار بگذاریم، این روش واقعا راحتی و آسودگی زیادی برای زندگی انسانها ایجاد میکند! تجهیزات خانه های هوشمند امروز بیشتر در زمینه امنیت خانهها و کاهش مصرف انرژی و فراهم آوردن راحتی بیشتر برای ساکنین تولید میشوند. تغییر ناگهانی از یک خانه سنتی به خانهای هوشمند با تمام آن پیچیدگیها و تکنولوژیهای مدرن گاهی اوقات کاری دشوار است.

برای اتصال آن با سایر محصولات هوشمند خانگی از طریق اپلت های Apple HomeKit و IFTTT کار می کند. بهعنوان آخرین مزیت خانه هوشمند، باید به یکی از مهمترین دلایل علاقه مردم به خانههای هوشمند اشاره کنیم. البته باید نیمۀ پر لیوان را در نظر گرفت. فناوری مورد استفاده در دستگاه های KNX مدرن با سیستم قدیمی EIB سازگاری دارد. وقتی به مرحله پیاده سازی خانه هوشمند میرسیم متوجه میشویم که این تکنولوژی هم مانند همۀ فناوری های جدید با مزایا و معایبی همراه است. نکته حائذ اهمیت در نصب کانکس عابربانک انتخاب صحیح محل آن می باشد بگونه ای که هم به تاسیسات اولیه نظیر برق دسترسی داشته و هم اینکه محل دارای نور کافی و بگونه ای در دسترس عموم در محلی پرتردد باشد چرا که کنج و گوشه های خلوت با نور کم ممکن است کمین گاه های سارقین گردد و مشتریان بانک ها نیز به همین خاطر ممکن است از استفاده از کانکس خوداری نمائیند. یک ساختمان هوشمند، به وسیله اتوماسیون کارهای بسیاری را برای کاربران آن انجام می دهد.

حتما بخوانید:
مشاوره ثبت شرکت بصورت تلفنی و آنلاین - کارمنتو

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد مزایای هوشمند سازی خانه لطفا به بازدید از وب سایت ما.