برای هماهنگ کردن بادکنک ها با این تم می توانید تعداد زیادی بادکنک آبی و سفید را نیز جداگانه خریداری نمایید و در تم خود استفاده کنید. پس اگر پسر، برادر و یا همسر شما هم جزء دوسداران این وزرش هستند؛ این تم می تواند ایده بسیار خوب و جالبی برایشان باشد. پدر تصمیم میگیرد آزمونی برای انتخاب بازیگر زن به راه بیندازد و بدینترتیب، همسر جدیدش را انتخاب کند. یک شب، اتفاق عجیبی میافتد؛ چهار مهاجم که لباس قرمزرنگ به تن دارند، در راه ورودی خانه ویلسون ظاهر میشوند و برای اینکه همهچیز عجیبتر باشد، کاملاً شبیه به این خانواده هستند. از زمانیکه زک اسنایدر فیلمی غیر ابرقهرمانی کارگردانی کرده است، یک دهه میگذرد (به صورت دقیقتر از سال ۲۰۱۱ که مشت ناگهانی (Sucker Punch) را ساخت). ایده سفارش یک کیک فوندانتی برای تولد آقایان با آرم بنز که از معروفترین شرکتهای خودروسازی آلمانی است، میتواند جالب و در نوع خود ایدهای خلاقانه باشد. داستان «آنابل» درباره عروسکی واقعی به همین نام است که تماشای این فیلم برای افرادی که عروسکهای زیادی در منزل خود دارند به هیچوجه توصیه نمیشود. تم طلایی و مشکی از جذابترین تمهای جشن تولد برای آقایان است که در عین ساده بودن، فوقالعاده شیک و جذاب است و تولدی منحصر به فرد برگزار میکند.

فیلم «ما» با بازیگری لوپیتا نیونگو و وینستون دوک در نقش آدلاید و گیب ویلسون ساخته شده است؛ آنها پدر و مادری هستند که با دختر و پسر جوان خود در تعطیلات و در خانه کنار دریاچه در سانتا کروز اقامت دارند. فیلم داستان دختر جوان آشفته و مضطربی را با بازی خود یانگ روایت میکند که پس از واقعهای دردناک در دوران کودکی، به دنیای ذهنی خود پناه میبرد و از جهان پیرامونش فاصله میگیرد. داستان فیلم، خانوادهای دارای ۵ دختر را به تصویر میکشد که به یک خانه روستایی نقلمکان میکنند و پس از مدت کوتاهی و ضمن روبرو شدن با حوادث ناگوار، متوجه میشوند خانه توسط قدرتی ناشناخته تحت کنترل است. «فانوس دریایی» به کارگردانی رابرت اگرز ساخته شده است و فیلم اول او یعنی «جادوگر» ازنظر منتقدان یک اثر موفق بود و توانست یکی از بهترین فیلمهای ترسناک دهه ۲۰۱۰ باشد. فیلم ترسناک احضار که سه قسمت دارد، در گروه ترسناک ترین فیلم های تاریخ سینما به شمار میرود. بنابراین جای دارد که چنین جشن هایی را به زیباترین صحنه های ممکن تبدیل ساخته و همیشه بهترین خود را در اجرا و برگزاری آن ها به کار گیرید.

شما می توانید از لباس بتمن نیز برای کودک خود استفاده کرده و او را به قهرمان بهترین شب زندگی اش تبدیل سازید. این فیلم ترسناک در ژانر ماورایی ساخته شده و داستان درباره پسری است که از دنیای دیگری پا به این جهان می گذارد و برخلاف آنچه که تصور داریم، تبدیل به یک ابرقهرمان نمیشود؛ او شخصیتی شرور دارد. داستان عروسک شیطانی آنابل، یکی از مشهورترین داستانهای در ژانر ترس و وحشت است. فیلم ترسناک راهبه ۲۰۱۸ ، پیشدرآمدی بر داستان احضار است. «آزمون بازیگری» روایتگر داستان مردی به نام آئویاما (با بازی ریو ایشیباشی) است که با پسر هفدهسالهاش به نام شیگههیکو زندگی میکند. سوپرمن هم یکی دیگر از شخصیتهای کمیکی است که پسران علاقه شدید به آن دارند. این نکته غافلگیرکننده به همراه چند شگفتی دیگر باعث میشود فیلم «ما» یکی از سرگرمکنندهترین، خلاقانهترین و ترسناک ترین فیلم های سالهای اخیر است که تماشایش توصیه میشود. در زمان خرید لباس مجلسی بهتر است سلیقه شخصی خود را به کار نبرید و بر اساس سلیقه فرد خرید کنید. چرا مشاهده مدل لباس خرید لباس را آسان میکند؟ این کادو تولد برای خانمها بسیار مناسب است، زیرا دخترها در این سن به کیف و کوله خود اهمیت زیادی میدهند و همیشه به دنبال این وسیله هستند تا بهترین مدل را بخرند.

مدل ساده یا مدل های پرکار. همین طور با فراهم کردن بهترین طرح های تم تولد می شود با صرف کمترین مخارج مکان جشن را تزیین کرد و جشن تولد را با صرف مخارج کم برگزار نمود. تم های تولد انواع مختلفی دارد که ما در مقاله های جداگانه ای 50 تم تولد دخترانه جدید و 50 تم تولد پسرانه جدید را همراه با عکس های واقعی معرفی کرده ایم که در مراسم خود می توانید از آن ها ایده بگیرید. در راستای رسیدگی به قتل، یک کشیش و یک راهبه تازهکار از سوی واتیکان مسئول تحقیق درباره این رویداد میشوند و در طول رسیدگی به این پرونده، با حوادث وحشتناک و رعبآوری روبرو میشوند که رازهای شومی را برایشان فاش میکند. کمتر دختری است که در طول زندگی اش این کارتون را ندیده باشد و عاشق شخصیت گیسو کمند نشده باشد. اسکات کوپر پیشتر چندین فیلم دربارۀ ستارگان موسیقی کانتری، مرزنشینان و وایتی بالجر را کارگردانی کرده است. جهان فروزان برای اولین بار و بهتازگی در بخش Next جشنوارۀ فیلم ساندنس ۲۰۲۱ به نمایش درآمد. تاریخ عرضه: اولین بار در ۳۱ ژانویه در جشنوارۀ ساندنس به نمایش درآمده، اما تاریخ انتشار عمومی آن هنوز مشخص نشده است.

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد تم تولد قرمز و مشکی لطفا به بازدید از وب سایت ما.

ایندکسر