روش قدیمی توزیع سخت افزار شرکت دیگر کار نمی کند


بزرگنمایی / اسلحه های خود را انتخاب کنید.

اوریش لاوسون / تصاویر گتی

از آنجا که بسیاری از سازمانها در حال حاضر تعداد قابل توجهی از کارکنان از راه دور کار می کنند – و به نظر می رسد این واقعیت درازمدت باشد – مدل قدیمی نحوه نگهداری نیروی کار “موبایل” توسط شرکتها عملکرد خوبی ندارد.

من قبلاً در مقالات قبلی این مجموعه به برخی از مسائل مربوط به دستیابی به نیروی کار خانگی پرداخته ام. اکنون برخی از شرکت ها به کارمندان کمک هزینه می کنند تا دفتر خانه خود را به چیزی مناسب برای زندگی طولانی مدت ارتقا دهند. و ما قبلاً چالشهای مربوط به امنیت و معماری شبکه را بررسی کرده ایم که این موارد نیز در حال اجرا هستند.

اما همانطور که به یک سال کامل از تکالیف تمام وقت یا نیمه وقت نزدیک می شویم و پایان کار در آن دیده نمی شود ، مدل قدیمی آنچه به عنوان پشتیبانی “کارگر متحرک” در سمت سخت افزار دیده می شود ، نقایص جدی را نشان می دهد.

قبلاً این بود که برای چندین کارمند منتخب ، لپ تاپ شرکتی برای کار در موبایل صادر می شد. در دهه گذشته ، به دلیل اینکه نیروی کار کمتر به مکان های فیزیکی خاصی وابسته شده است ، بسیاری از سازمان ها دستگاه های تلفن همراه بیشتری را منتشر کرده یا نوعی سیاست “دستگاه خود را بیاورید” را برای تلفن های هوشمند و لپ تاپ ها در پیش گرفته اند. اما تفاوت بین کارگران “سیار” با کارگران خانگی تمام وقت یا نیمه وقت قابل توجه است – و نوع کار همه ما از خانه به خوبی در مدل مدیریت چرخه زندگی لپ تاپ و تلفن همراه نمی گنجد.

دستگاه محاسبات

در طول سال ها ، سازمان ها موارد زیادی را برای کاهش هزینه های نگهداری ایستگاه های کاری کارمندان – از جمله انتقال کل طبقه کارگران به مشتریان ترمینال ویندوز یا سایر دسک تاپ های مجازی ، امتحان کرده اند. مدت هاست که انواع دیگر کارها به تحرک و لپ تاپ های ارزشمندی که توسط این شرکت صادر شده و مدیریت می شوند ، نیاز دارند. هر دوی این تاکتیک ها ممکن است برخی از مشکلات ناشی از کنار آمدن با بار قفل را تسکین دهند ، اما هر دو دارای ضعف هایی در عملیات طولانی مدت در خانه هستند.

حتما بخوانید:
نحوه ساخته شدن زیرنویس ها در شکل های مختلف

این لپ تاپ ابتدا برای تحرک ایجاد شده است. و در حال حاضر ، بسیاری از ما تحرک زیادی نداریم. در حالی که لپ تاپ ها در بسیاری از موارد برای کار نیمه وقت در خانه مناسب هستند ، اما به خودی خود برای کارهایی که شامل ورود داده های قابل توجهی برای انواع ورودی های صفحه کلید یا تجزیه و تحلیل تنظیم دقیق است ، که مستلزم ساعت ها خیره شدن به پیکسل روی صفحه ما پیشتر برخی از مشکلات ارگونومیک لپ تاپ ها را مورد بررسی قرار دادیم ، اما به طور خلاصه به طور خلاصه می توان گفت: به عنوان یک قاعده ، سازش های انجام شده برای تحرک ، آنها را برای استفاده طولانی مدت وحشتناک می کند.

ارگونومی تا حدی از طریق صفحه کلید و مانیتور خارجی قابل رسیدگی است – و هر شرکتی که افرادی را که به طور ناخواسته در خانه کار می کنند داشته باشد ، باید آنها را از طریق کمک هزینه کارخانه خانگی یا از طریق بیمه مستقیم تهیه کند.

اما لپ تاپ ها به دلایل دیگر برای انجام مشاغل طولانی مدت مناسب نیستند:

  • آنها در مدیریت گرما عالی نیستند – به خصوص هنگامی که تمام روز را با صفحه های بسته در حالی که به صفحه کلید و مانیتورهای خارجی متصل هستید ، آنها را اداره می کنید. با پیشرفت همه گیر ، از یک مرگ گرمائی 24 ساعته ، انتظار خرابی زودهنگام لپ تاپ را داشته باشید.
  • تهیه و استقرار آنها از بسیاری از دسک تاپ ها گران تر است ، به ویژه هنگامی که مانیتورها برای هر دو موجود هستند.
  • پشتیبانی سخت افزاری لپ تاپ گران تر است و یا به تولید کننده یا هر دوی آنها سپرده می شود.

یکی دیگر از شکایات رایج در مورد لپ تاپ ها ، عدم مقیاس پذیری آنهاست – به اندازه کافی پورت USB وجود ندارد و به طور فزاینده ، هیچ پشتیبانی فیزیکی از اترنت وجود ندارد. اما برای اکثر افرادی که از خانه کار می کنند ، اینها در واقع مشکلی ندارند – به شرطی که راهی برای اتصال صفحه کلید ، مانیتور و هاب محیطی وجود داشته باشد و Wi-Fi شما توسط بچه های شما مسدود نشود. Fortnite و یادگیری از راه دور را همزمان انجام دهید.

حتما بخوانید:
مرکز حرفه‌ای بازیابی اطلاعات ریکاوری انواع هارد و سِرور
معضلی آشنا.
بزرگنمایی / معضلی آشنا.

szefei / تصاویر گتی

در انتهای دیگر طیف مشتری نازک قرار دارد. اگرچه ممکن است نصب یک زیرساخت نازک مشتری تا حدودی به نیروی کار توزیع شده کمک کرده باشد – بسیاری از سازمان ها برای دسترسی کارمندان به برنامه ها و داده ها با درجات مختلف امنیت به پروتکل دسک تاپ از راه دور اعتماد کرده اند – اجرای جلسات RDP حتی با باند پهن خانگی مناسب ، برای عملکرد کمتر از بهینه است. و گرچه کارمندان ممکن است بتوانند این کار را با رایانه یا سایر دستگاههای محاسباتی خود انجام دهند ، اما بسیاری از آنها در موقعیتی قرار گرفته اند که مجبورند این وسایل را برای کارهای مدرسه با فرزندان خود به اشتراک بگذارند.

یکی از راه حل هایی که برخی از شرکت ها به آن روی آورده اند دسک تاپ های همه در یک است که از قبل برای استفاده با دسترسی از راه دور شرکت پیکربندی شده است. در مجموع ، ممکن است از لپ تاپ ها قدرت قابل توجهی نداشته باشد ، اما برای خنک کننده و ملاحظات ارگونومیک بهتر طراحی شده اند و می توان (بسته به تولید کننده و مدل) کمی ارزان تر نگهداری کرد.

به همین ترتیب ، دسک تاپ های کوچک (مانند NUC های Intel) از نظر هزینه مالکیت ممکن است برای مشاغل خانگی راه حل بهتری نسبت به لپ تاپ برای مشاغل خانگی باشد – به ویژه برای شرکت هایی که مدل ابر دسک تاپ را برای کارگران از راه دور یا از خدمات راه دور استفاده می کنند. دسک تاپ از شبکه های خودتان. پیکربندی آنها آسان است و فضای غیرضروری در محل کار دفتر خانه را اشغال نمی کنند. سپس ، احتمالاً به لوازم جانبی بیشتری احتیاج دارند – مانند وب کم و میکروفون برای همکاری.

در درازمدت ، ممکن است عاقلانه تر باشد که شرکت ها به سادگی افزونه های سخت افزاری در اختیار کارمندان قرار دهند – و یک ماشین مجازی مدیریت شده از قبل پیکربندی شده به آنها بدهند تا در صورت لزوم به منابع سازمانی متصل شوند ، یا اینکه از آنها بخواهند به رایانه خود اجازه دهند به همان روشی مدیریت می شود که اکنون شرکت ها تلفن های هوشمند شخصی کارمندان را ذخیره می کنند.


منبع: tarjome-news.ir