صفحه کلید آیفون برای پرده ها خاموش می شود زیرا سازنده به “سوء استفاده” اپل از توسعه دهندگان اشاره می کند

[ad_1]

صفحه کلید FlickType در iPhone کار می کند.
بزرگنمایی / صفحه کلید iPhone FlickType.

به گفته توسعه دهنده برنامه ، صفحه کلید آیفون برای کاربران نابینا متوقف می شود ، زیرا ادعا می کند که “اپل سالهاست که ما را در حال تلاش برای ارائه برنامه ای برای بهبود زندگی مردم است.”

FlickType شامل صفحه کلید Apple Watch و صفحه کلید iPhone است که برای کاربران نابینا و کم بینای VoiceOver طراحی شده است ، فناوری اپل که می تواند کلید مورد نظر کاربر را بیان کند. صفحه کلید Apple Watch FlickType حداقل مدتی دوام می آورد ، اما صفحه کلید iPhone غیرفعال می شود.

حساب FlickType در توییتر می گوید: “امروز با قلبی سنگین ، ما خاتمه صفحه کلید برنده جایزه آیفون خود را برای کاربران نابینا اعلام می کنیم.” دیروز نوشتبه FlickType توسط Kosta Eleftheriou توسعه داده شد ، که اخیراً با طرح شکایت ادعا کرد که اپل از کنترل خود بر توزیع برنامه های iPhone استفاده می کند تا FlickType اپل را با تخفیف بفروشد. او می گوید از فروش این برنامه خودداری کرده است.

اپل “به اشتباه” به روز رسانی برنامه را رد کرد

آخرین قطره برای افزونه صفحه کلید FlickType هفته گذشته رخ داد ، زمانی که Eleftheriou “به روزرسانی ارائه کرد که مشکلات مختلف مربوط به iOS 15 را برطرف می کند و برنامه را برای کاربران VoiceOver بهبود می بخشد” ، FlickType می نویسد. “اما اپل آن را رد کرد. آنها اشتباه می کنند که دوباره می گویند پسوند صفحه کلید ما بدون” دسترسی کامل “کار نمی کند ، چیزی که سه سال پیش رد شدیم. سپس ما با موفقیت اعتراض کردیم و تصمیم آنها را لغو کردیم ، که مشکلی نبوده است از آن زمان. “

FlickType گفت که هفته گذشته نه بار با اپل تماس گرفته است “بدون موفقیت. در این مرحله ، به نظر می رسد که آنها از تلاش ما برای تماس مستقیم با آنها چشم پوشی می کنند ، اگرچه قبلاً به صراحت به ما گفته شده بود که در صورت نیاز با آنها تماس بگیرید”. “توضیح بیشتر”. “

پسوند به روزرسانی های بعدی برنامه افزودنی صفحه کلید برنامه متوقف می شود. “ما می خواهیم به ارائه آخرین نسخه کار ، که شامل پسوند صفحه کلید است ، ادامه دهیم ، اما اپل متوقف کردن به روز رسانی خودکار برای برنامه های شخصی را غیرممکن می کند. بنابراین اگر به روز رسانی خودکار را برای همه برنامه های خود متوقف نکنید ، به زودی ضرر خواهید کرد افزونه صفحه کلید FlickType. “FlickType نوشت.

لیست برنامه در برنامه می گوید: “صفحه کلید FlickType طوری طراحی شده است که تا حد امکان در iPhone و Apple Watch با کلیدهای بزرگ ، رنگهای با کنتراست بالا ، جلوه های بصری قابل توجه و بازخورد م effectiveثر قابل دسترسی باشد. FlickType می تواند برای نوشتن کاملاً بدون چشم با شما ارتباط برقرار کند و به نابینایان این امکان را بدهد که سریعتر از دیگران بنویسند. “

بنیاد آمریکایی نابینایان WorldWorld در اکتبر 2018 مقاله ای در مورد نحوه حل مشکل مزاحم برای کاربران نابینا توسط FlickType منتشر کرد. آرون پرایس ، سردبیر AccessWorld می نویسد: “هنگامی که من برای اولین بار استفاده از تلفن هوشمند را شروع کردم ، متوجه شدم که دست و پا گیرترین جنبه صفحه کلید لمسی است.” “یافتن کلید مناسب نسبتاً ساده است ، اما تأخیر در انتظار شنیدن نام کلید فوکوس شده زمان شگفت انگیزی به نوشتن می افزاید.” یونان دریافت که “استفاده از FlickType بسیار نرمتر از صفحه کلید پیش فرض است” و هنگامی که “FlickType آنچه را که من درست تایپ کرده ام پیش بینی می کند ، متوجه می شوم که سرعت تایپ را حدود 30 درصد افزایش می دهد.”

مقاله ای از سوی فدراسیون ملی نابینایان ، به نام FlickType ، “تجربه ای بسیار سریعتر از صفحه کلید استاندارد iOS است”.

صفحه کلید بدون دسترسی کامل کار می کند

اپل در 13 آگوست به روزرسانی برنامه را رد کرد و به Eleftheriou یادداشتی ارسال کرد که در آن آمده بود: “ما متوجه شدیم که افزونه صفحه کلید شما هنگامی که تنظیمات دسترسی کامل خاموش است کار نمی کند. برای حل این مشکل ، لطفاً برنامه خود را بررسی کنید تا مطمئن شوید که برنامه افزودنی صفحه کلید با یا بدون دسترسی کامل به شبکه کاملاً کار می کند. “

Eleftheriou پیام اپل را به Ars نشان داد که حاوی اسکرین شاتی از صفحه کلید FlickType بود که از کاربران می خواست “لطفاً از طریق برنامه تنظیمات iOS به FlickType دسترسی کامل داشته باشید.”

صفحه کلید FlickType.

صفحه کلید FlickType.

کاستا الفتریو

بدون دسترسی کامل ، “FlickType از ورودی لمسی معمولی پشتیبانی می کند ، جایی که صفحه کلید را مرور می کنید و سپس انگشت خود را برای وارد کردن کاراکتر مورد نظر بالا می آورید.” فعال کردن دسترسی کامل ، قفل “ورودی لمسی” را باز می کند ، جایی که نابینایان و کم بینایان می توانند “هر جایی که فکر می کنید هر حرفی است را به آرامی لمس کنند و الگوریتم قدرتمند FlickType تقریباً هر بار کلمه مناسب را حدس می زند.”

الفتریو به ما گفت: “ورودی لمسی به کاربران نابینا اجازه می دهد که مجبور نباشند برای هر کلید منتظر بازخورد باشند و به آنها این امکان را می دهد تا مانند هر فرد دیگری موثر بنویسند.” وی خاطرنشان کرد که صفحه کلیدهای دیگر مانند SwiftKey مایکروسافت نیز خواهان دسترسی کامل هستند تا ویژگی های اضافی را امکان پذیر کند.

او به Ars گفت: “نیاز به دسترسی کامل برای برخی ویژگی های اضافی چیز جدیدی نیست.”

الفتریو به The Verge گفت ، به نظر نمی رسد که داوران App Store اپل متوجه نشوند که صفحه کلید آیفون بدون دسترسی کامل کار می کند ، تا زمانی که VoiceOver فعال باشد. او می گوید: “آنها باید آن را به عنوان یک کاربر VoiceOver امتحان کنند ، کاری که به نظر نمی رسد انجام آن را انجام دهند. من قبلاً چند بار رد کرده ام ، زیرا داور چیزی در مورد VoiceOver نمی داند.”

الفتریو می گوید اپل باید “سوء استفاده از برنامه نویسان” را متوقف کند

الفتریو در پاسخ به این س ifال که آیا اگر اپل رد به روزرسانی را لغو کند ، به ارائه صفحه کلید آیفون ادامه می دهد یا خیر ، گفت: “اپل باید کاری بیش از لغو تصمیم خود انجام دهد. من در این سالها سخت کار کرده ام تا آنها را متقاعد کنم که ده ها تصمیم اشتباه خود را در گذشته لغو کنند. آنها باید حداقل اعتراف کنند که سالها با من و هزاران (میلیونها) توسعه دهندگان دیگر به طور ناعادلانه و غیر موجه رفتار کرده اند. به رسمیت شناختن این امر اولین گام در جهت کاهش و در نهایت توقف این سوء استفاده از توسعه دهندگان خواهد بود. “

الفتریو گفت که مطمئن نیست تا چه مدت به توسعه بخشی از برنامه Apple Watch ادامه دهد. او به Ars گفت: “من هنوز سعی خواهم کرد صفحه کلید ساعت را حداقل در حال حاضر محکم کنم.”

شکایت توسعه دهندگان در مورد اپ استور اپل با برخی از قانونگذاران روبرو شده است زیرا کنگره در حال بررسی قانونی است تا اپل را مجبور به بارگیری برنامه ها و دسترسی به فروشگاه های برنامه های شخص ثالث کند.

ما امروز با اپل تماس گرفتیم و اگر این شرکت به سوالات ما پاسخ دهد این مقاله را به روز می کنیم.

پرونده Eleftheriou علیه Apple

این اولین مشاجره عمومی بین توسعه دهنده FlickType و اپل نیست. Eleftherius با خود تماس بگیرید “منتقد حرفه ای فروشگاه App” و برای شناسایی برنامه های تقلبی که کاربران را فریب می دهد تا پرداخت هایی را انجام دهند که در غیر این صورت ممکن است به برنامه های قانونی بروند ، کار می کند.

Eleftheriou ، Kpaw مستقر در کالیفرنیا ، در ماه مارس از اپل شکایت کرد و مدعی شد که سازنده آیفون “پس از مسدود کردن جاده” مانعی را ایجاد کرد تا ورود FlickType به App Store دشوار شود.

اپل در تلاش بود تا FlickType را از Eleftheriou بخرد و ظاهراً “تصور می کرد که شاکی به راحتی تسلیم می شود و برنامه خود را با تخفیف به اپل می فروشد”. درخواست تجدید نظر ، که در دادگاه عالی شهرستان سانتا کلارا ثبت شده است ، ادامه می دهد:

پس از اینکه شاکی بالاخره درخواست خود را در بازار دریافت کرد ، درخواست شاکی در صدر فروش App Store در سراسر جهان قرار گرفت. سپس کپی و برنامه های متقلبانه ظاهر شد و فروش شاکی را کاهش داد. بدتر از آن ، این کلاهبرداران با ارسال نظرات جعلی برای افزایش در سیستم اپل ، فروش خود را در App Store به اوج رسانده اند. شاکی به اپل شکایت کرد و در پاسخ اپل ، علی رغم سیاست های اعلام شده خود ، این نوع رقابت های ناعادلانه را منع کرد ، تقریباً هیچ اقدامی نکرد. در حالی که اپل شاکی را متقاعد می کند تا بر اساس وعده اپل در مورد “محیط امن” برنامه های کاربردی برای فروش در App Store ایجاد و منتشر کند ، اپل در واقع App Store خود را کنترل نمی کند ، بدون شک زیرا به طور گسترده از تخلفات فزاینده توسعه دهندگان و تقلب مصرف کنندگان سود می برد. به در این مورد ، شاکی به دنبال بازگرداندن ضررهای خود در نتیجه و پایان دادن به اقدامات کلاهبردارانه و ناعادلانه اپل است.

الفتریو به Ars گفت که رد کردن به روزرسانی هفته گذشته این برنامه “نوک کوه یخ” است. “تصویر بزرگ الگوی رد طولانی مدت و همچنین API های صفحه کلید بسیار ضعیف شخص ثالث است.”[ad_2]

منبع: tarjome-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum https://www.fivesosyalmedya.com/garnet trade güvenilir mihtml nullednulled themes1xbet girişbuy instagram followersMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbet