نسخه ویژه Ars Technicast ، قسمت 2: سیستم های باز و “نیروی مشترک”

[ad_1]

میزهای مدرن و نور آبی خنک بر این اتاق کنترل در کالشایر نورثروپ گرومن تسلط دارند.
بزرگنمایی / میزهای مدرن و نور آبی خنک بر این اتاق کنترل در Northrop Grumman’s Colshire حاکم است.

نورثروپ گرومن

به قسمت دوم نسخه ویژه Ars Technicast دو بخشی ما برای آینده اتصال میدان نبرد خوش آمدید ، که با مشارکت Northrop Grumman ارائه شده است. در قسمت اول ، ما در مورد اینترنت امور نظامی و چگونگی مواجهه مبارزان با بسیاری از چالش های اینترنت اشیا same مشابه که مصرف کنندگان با آن روبرو هستند – فقط در مقیاس متفاوت – صحبت کردیم.

برای قسمت دوم – که می توانید در اینجا گوش دهید – ما به نقشی که سیستم های باز در جمع کردن تمام م differentلفه های مختلف مورد نیاز ارتش مدرن برای فرماندهی ، برقراری ارتباط و کنترل مسیر خود از طریق تعامل بازی می کنند ، می پردازیم. اکثر خوانندگان Ars احتمالاً کلمات “سیستم های باز” را می بینند و بلافاصله به فکر FOSS می افتند ، اما در واقع این همان چیزی نیست که ما در اینجا به دنبال آن هستیم. در عوض ، “سیستم های باز” در این زمینه به مواردی گفته می شود که قابلیت همکاری ذاتی دارند – مانند توانایی استفاده از یک واحد حسگر در انواع مختلف هواپیما. گفته می شود که لجستیک نقطه قوت واقعی هر ارتش مدرن است و طراحی سیستم های باز یک ضریب بسیار زیاد است. اگر هیچ چیز دیگری ، آمدن به جنگ با دسته ای از سلاح ها و سنسورهای قابل تعویض به ساده سازی خطوط تأمین کمک می کند.

مهمان ما در این سخنرانی ریچارد سالیوان ، معاون مدیر برنامه نورثروپ گرومن است. ریچارد از سال 1995 در نورثروپ بوده و در چندین پروژه چشمگیر از جمله ساخت بمب افکن مخفی کاری B-2 کار کرده است. نقش فعلی او شامل این است که بفهمد چگونه می توان طراحی سیستم رزمی را به راه حلهای رایج تر و بازتری هدایت کرد ، بنابراین این موضوع تقریبا کیف او است ، عزیز.

(یک نسخه از قسمت دو در این لینک موجود است.)

اگر قسمت اول پادکست را از دست دادید ، می توانید آن را از اینجا دریافت کنید. همچنین می توانید قسمت های بیشتری از Ars Technicast را در پیوندهای زیر دریافت کنید:

[ad_2]

منبع: tarjome-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum https://www.fivesosyalmedya.com/garnet trade güvenilir mihtml nullednulled themes1xbet girişbuy instagram followersMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbet