نظرات و تجربیات رانندگی با هایما اس 5 توربو مدل 1396

از دیگر ویژگی‫های قابل اعتنا هایما S5 توربو ، کابین ساکت و آهسته آن در زمان رانندگی است چرا که از عایق‫بندی مطلوب و مواد جاذب در تولید همین اتومبیل استعمال شده است که از نفوذ صدا به درون کابین دوری می‫کند. وزیر صمت ادعا می‌کند که تا نقطه نهایی سال ۱۴۰۱، قرعه‌کشی ماشین حذف خواهد شد. سایپا و ایران‌خودرو در تلاش‌اند تا محصولات خود را سوای قرعه‌کشی عرضه کنند؛ اما این مبادرت کمی زمان‌بر بوده و می بایست مرحله به سطح اجرا شود. مطابق تازه ترین اخبار خودرو، سایپا اخیرا تعدادی جور از محصولات خویش را فارغ از قرعه‌کشی و اهمیت طریق تکمیل ظرفیت عرضه کرده است. در این روش، پس از اعلام زمان پیش فروش خودرو، متقاضیان به سامانه یکپارچه مراجعه کرده و درخواست خود را تصویب می‌نمایند. ثبت‌نام اتومبیل پس از پایان گنجایش موجود متوقف شده و به همگی متقاضیانی که تصویب خواهش کرده‌اند، خودرو تعلق می‌گیرد.
از نکات مثبت و فراوان حساس در S5 توربو، حضور ۶ کیسه‌ی هوای ایمنی به رخ چهار ایربگ اساسی و دو نمونه‌ی پرده‌ای در طرفین کابین است. کمربندهای پیش مرگ آور جلو دارای امکان تهیه و تنظیم طول و کمربندهای ایمنی سه نقطه ای عقب، ایزوفیکس برای اتصال گهواره کودک، قفل مرکزی ، جدا خودکار سوخت هنگام تصادف، باز شدن خودکار قفل اثاثیه یدکی هایما درب ها پس از برخورد ماشین اصلی مانع و نمایش مقدار باد لاستیک ها از امکانات ایمنی S5 توربو هستند. خودروی هایما S7 تبدیل به دو خودروی دنا پلاس و دنا پلاس توربو شارژ که تا قبل از این از شیوه اس ام اس اطلاع رسانی شده هست رخ می‌گیرد و خودروی هایما S5 تبدیل به دو خودروی پارس تیو5 و پارس اتوماتیک تویو5 خواهد شد».

  • برعکس خیلی از خودرو های چینی که قدرت بالاتر اعلام میشه اما در واقع اقتدار خروجی سر چرخ تماما کاهش است ….
  • در نمونه دنده دستی همین ماشین از یک گیربکس 5 سرعته استفاده شده میباشد و در ورژن مبنا اتوماتیک از یک گیربکس 5 سرعته اتوماتیک استفاده شده است.
  • یکی از نقاط ضعف این کابین عدم ارائه تهویه شکل به جهت سرنشین‌های عقب میباشد که ولی می‌توان از آن چشم پوشی کرد.
  • این ماشین با رنگ‌های سفید، مشکی، خاکستری، نقره‌ای، ذغالی و قهوه‌ای عرضه می‌گردد.

تحویل اتومبیل به رخ فوری انجام شده و کل پروسه عقد قرارداد و تحویل در یک روز انجام می‌شود. الزامی به جهت خرید بیمه بدنه وجود ندارد البته در صورت تمایل می توانید از تخفیف ۷۰ درصدی بیمه بدنه حساس معرفی‌نامه سپندخودرو به کار گیری نمایید. شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، دانش و خودرو است. درصورتیکه میخواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو را دنبال کنید. کمپانی سبدگردان هدف در ۱۳۹۱/۱۱/۲۴ تحت شماره ۴۳۵۰۱۵ و شناسه ملی ۱۰۳۲۰۸۵۰۹۷۳ با جواز قانونی از سازمان بورس و ورقه ها بهادار، درتهران و هم‌زمان اساسی شماره ۱۱۱۴۰ نزد سازمان بورس سندها بهادار تاسیس گردید. همین اتومبیل از نظر ظواهر بیرونی تفاوتی کلیدی هایما S۵ توربو شارژ ندارد.

گاز هرز خوردن گیربکس

از لحاظ بازار دست دوم و خرید کردن و فروش این اتومبیل وضعیت بدی ندارد ولی از لحاظ تنظیم لوازم و قطعات جانبی ممکن است مقداری به خلل بر بخورید. به همین خاطر قبل از خرید خودرو از خدماتی که توسط کمپانی سازنده ارائه می‌گردد مطمئن شوید فروش اسباب و اثاث یدکی هایما و آن‌گاه برای خرید اقدام کنید. هایما S7 یکی از اتومبیل های شاسی می باشد که به ادله دارا بودن امکانات ضروری جهت برطرف نمودن انتظار مشتری از ارزش و همینطور ظواهر مناسبی در مقایسه حساس دیگر مارک های نیز منزلت خود برخوردار است.
دسته‌بندی نشده
چراغ‌های کشیده که موج مضاعف زیبایی در قسمت بالایی قالبش داراست و گودی که زیر قالبش شکل گرفته صورتی جنگنده ولی هوشمند به آن دیتا است. هایما S۵ اصلی ورودش توانست سو‌مین فیس لیفت را به بازار اتومبیل وارد نماید و به همین خاطر می باشد که این خودرو چهره یی متفاوت از دیگر اتومبیل‌های کراس اووِر چینی دارد. هایما S7 یکی دیگر از محصوصلات مارک هایما هست که توسط جمهوری اسلامی ایران ماشین وارد بازار جمهوری اسلامی ایران شده است. همین ماشین ایرادات و ضعف های متعددی در تیپ های متفاوت خود داراست که حل آنان تنها اهمیت ریمپ ایسیو قابلیت پذیر است.
مدت‌هاست که بازار خودرویی جهان پایین تاثیر حضور برجسته کراس‌اوورها قرار گرفته است. خودروهایی که به عنوان محصولی حد واسط بین سدان‌ها و شاسی‌بلندهای واقعی بوجود آمدند تا ضمن مالامال نمودن مسافت در بین این دو بتوانند به تیتر یک وسیله نقلیه تعدادی منظوره به ایفای نقش بپردازند. هایما S7 یکی از از این کراس‌اوورهای تک دیفرانسیل هست که اگر‌چه در بیرون از جاده برتری خاصی “به جز ارتفاع شاسی بالاتر” در قیاس اصلی سدان‌ها ندارد اما بدلیل ظواهر پرابهت، کیفیت قابل قبول سواری و صدالبته آپشن‌های مناسب توانسته به خوبی در دل طرفدارانش جا گشوده کند.
چری همین سدان خوش چهره و خوش تولید خویش را این توشه حیاتی موتوری متناسب‌تر، کیفیت ساخت بهتر و اما امکانات تام خیس عرضه کرده است. البته اشاره مستقیم ما به اختلاف بها بازار و کمپانی درمورد همین اتومبیل است. در حالی که آریزو ۶ در اردیبهشت ۱۴۰۰ در بازار با بها کمتر از ۷۰۰ میلیون خرید کردن و فروش می‌شود، مدیران ماشین آن را اهمیت قیمتی بین ۸۵۰ تا ۷۵۰ عرضه می‌کند. همین خویش بیانگر افت شدید بها این اتومبیل در بازار در شکل به سرانجام وصال مذاکرات است. هایما S7 توربو مهم بهره‌مندی از چهره مناسب، کیفیت سواری قابل قبول، مرحله آپشن و شتاب کافی می تواند حریف جدی برای محصولات همین مقام قیمتی به حساب آید.
با این وجود، عرضه چنین مزایایی از سوی هایما S7 توربو به جهت مصرف‌کنندگان اهل ایران کفایت نمی‌کند و آن‌ها در پی نقاط قوت بیش‌تری در یک کراس‌اوور چینی مونتاژ داخل هستند. هایما S7 توربو براساس پلت‌فرمی مشترک با مزدا تریبیوت بسط یافته است و از این رو، کابین جادارتری نسبت به‌رقبایش همچون چری تیگو 5 و جک S5 دارد. هنوز معلوم نمی باشد که هایما ۸S اصلی چه سطحی از امکانات روانه عرصه خواهد شد، البته خوب تر است بدانید که نسخه‌های فول آپشن همین خودرو در بازار چین امکانات مطلوبی دارا هستند و از انواع رادارهای هشدار به علاوه دیگر امکانات مجله حوادث خبری رفاهی روز بهره می‌برند. اضطراری به ذکر می باشد که این آپشن‌ها در نسخه اهمیت هایما 8 اس وجود دارا هستند و امیدواریم نسخه‌های تولیدی ایران خودرو نیز به این آپشن‌ها مجهز باشند؛ به خصوص آپشن‌های تغییر و تحول خط و رادارها که وجود آنها برای یک کراس‌اوور لوکس کلیدی است. هایما یک عدد از معدود خودروسازان چینی می باشد که لهجه طراحی مشترکی به جهت خودروهایش ندارد و هریک از اتومبیل‌های آن اهمیت ظاهری منحصر به فرد ساخت می‌شوند. طراحان کمپانی HAIMA چین همین توشه نیز همت کرده‌اند تا از نوع 8s، یک کراس‌اوور اسپرت حیاتی تم اروپایی بسازند.
در این نما پنجره ها ، سایز چرخ‌ها و شعاع قوس گلگیرها ، با سایر ادوات طراحی نمای جانبی اتومبیل هماهنگی لطف دارد. کاربلد شرکت تخصصی کارشناسی ماشین و بها گذاری دقیق خودرو می باشد . ماشین ها از قسمت های متفاوتی تشکیل شده اند و با ترین بخش آن موتور اتومبیل می باشد .

حتما بخوانید:
ورایزون و AT&T با هزینه های 69 میلیارد دلار بر طیف حراج مسلط هستند

ببینید| دوچرخه سواری از پاریس تا دوحه؛ 6900 کیلومتر/ عبور از 13 کشور

جهت به دست آوردن اطلاع بیشتر نسبت به شرایط دیتیلینگ خودروی خود و هزینه انجام آن، می توانید حساس تعمیرگاه تخصصی اتوداکار تماس حاصل فرمایید. تعمیرگاه تخصصی اتوداکار در حالا حاضر اصلی دارا بودن دو شعبه فعال در تهران، مفتخر هست عملیات دیتیلینگ خودروی هایما شما را بر عهده گیرد. موضوعی که ممکن می باشد ذهن شما را درگیر کرده باشد، دفعات مراجعه به تعمیرگاه جهت انجام دیتیلینگ خودروی هایما است. توجه داشته باشید، تعداد دفعات نیاز به دیتیلینگ خودروی هایما به عواملی همچون مقدار به کارگیری از خودرو، حالت جغرافیایی محل زندگی و رانندگی و حفظ های دارای خودرو نسبت به تصادف و دیگر عوامل جراحت زا بستگی دارد. اهمیت ورود به باطن کابین هایما S۵ متوجه طراحی متفاوت داشبورد به ویژه در قسمت کنسول میانی آن خواهید شد.

ایران‌خودرو: خط ساخت هایما فعال است

هایما S7 در سرانجام همکاری جمهوری اسلامی ایران اتومبیل اهمیت ایجاد کننده چینی این اتومبیل وارد بازار شد و به خریداران معرفی شد. این خودروی نوظهور نقدهای مثبت و منفی اکثری را به همپا داشته است. در همین مطلب اما قصد داریم مهم چشم پوشی از برخی نقاط ضعف هایما S7 به یکسری از مزایای آن اشاره کنیم و این که چرا هایما S7 بخریم. پیشرانه تنفس طبیعی 4 سیلندر 2 لیتری 148 اسب بخاری به هیچ تیتر پاسخگوی وزن سنگین S7 نیست. به این دلیل کشور‌ایران خودرو اهمیت معرفی جور هایما S7 توربو توانست این نقص را برطرف کند.

گزارش تصویری | هواداران تیم‌های مختلف در لیوان جهانی قطر

اگر از تاریخ ساخت باتری خودروی شما دو سال یا این که چهل هزار کیلومتر گذشته است احتمال این که قابلیت و امکان شارژپذیری خود را از دست داده باشد بسیار زیاد است. بله، باتری یک ماده شیمیایی میباشد و خرابی آن به مروز روزگار اتفاق می افتد. چنانچه شما یک باتری 100 آمپرساعت تهیه نمائید بعد از آن از ماه اول این باتری ظرفیتی متساوی 96 تا 97 آمپر ساعت خواهد داشت و حدود 3 تا 4 آمپر ساعت ضعیف تر می گردد.

مشخصات موتور توربو

همچنین به‌دلیل عدم عایق‌ بندی درست ماشین صدای موتور به باطن کابین نفوذ کرده که این گزینه هم سبب ساز شده تا هایما S7 توربو از لحاظ تجربه رانندگی نمره منفی به دست آوردن کند . متاسفانه هایما S7 توربو توسط موسسه ایمنی C-NCAP مورد بررسی قرار نگرفته است و نمی ‌توان به همین شاسی ‌بلند چینی امتیازی در بخش ایمنی داد . در همین شاسی ‌بلند چینی فقط به جهت سرنشین جلو و راننده کیسه هوا در حیث گرفته ‌شده ‌است و به جهت سرنشینان عقب خودرو ، آپشن ایمنی وجود ندارد . هایما S7 توربو از نظر طراحی ظاهری از او‌لین سال ورود به بازار مهم تغییرات زیادی همپا بوده هست . طراحان هایما S7 توربو معتقدند که تمام مورد ها و تغییرات شکل گرفته در همین خودرو در راستای قدرت بخشیدن به ‌ظاهر جدید هایما S7 توربو آیتم استعمال قرار گرفته ‌اند که اما همین توان صرفا در ظاهر ماشین به‌ چشم می ‌آید و در کار همین قدرتمندی کمرنگ ‌تر می ‌شود . شاید برایتان جذاب باشد که بدانید اساسی اعتنا به گستردگی نمایندگی های ایران خودرو، ایراد خدمات پس از فروش به جهت هایما s7 توربو وجود داراست و به دارندگان همین خودرو خدمات قابل قبولی ارائه نمی شود.

حتما بخوانید:
وعده های داده شده پس از پی بردن به آزار و اذیت به "Connect DM" به روز می شوند

خودرو جیپ گرند واگنیر مدل 2023 را ببینید

هایما S7 ابتدا حساس یک موتور دو لیتری چهار سیلندر با قدرت 148 اسب بخار و گشتاور 180 نیوتن متر به بازار عرضه شد. این موتور زیاد ضعیف بود و خیلی‌ها این مورد قضیه را دلیلی به اندازه برای حتی نگاه نکردن به هایما S7 می‌دانستند. کمپانی هایما، به این معنی که کمپانی دارای سازنده اتومبیل هایما S7، ابتدای تأسیس، به این معنی که در حدود 28 سال پیش، شرکتی بود که دارای مزدا همکاری می‌کرد و از زیرشاخه‌های آن به‌شمار می‌رفت. گرچه هنوز نیز رد پایی از طراحی و تکنولوژی مزدا را می‌توان در خودروهای آن، ازجمله هایما S7 یافت. را روانه بازار داخلی کند، اما طراحی نه‌چندان قشنگ و موتور ضعیف این اتومبیل منجر شد تا در سال 95، دومین فیس‌لیفت هایما S7 اهمیت پیشرانه توربو مهمان جاده‌های کشورمان شود.
دو خط شکسته و تیز در نمای جانبی، تو رفتگی اندکی را تولید کرده‌اند تا نمای خودرو مقداری فانتزی تلقی شود. خوشبختانه رینگ‌های 19 اینچی سازگاری مناسبی اهمیت نمای جانبی دارا‌هستند و آن را خوشگل جلوه می‌دهند. اتومبیل های ایجاد چین هایما مدتی میباشد در مرزو بوم ما سر و صدا کرده اند و اشخاص زیادی را به خویش جذب نموده اند.

کیا اسپورتیج ‏ ، 4 سیلندر GT لاین

در سرعت های معمول و در جاده های معمول مصرف هایما کمتر از 9 لیتر در 100 کیلومتر هست. بالاخره نیز وطنات از رویکرد بدور برا عمل اومدن کشور‌ایران نمیتونستم بزارم بدون وسیله این ور اون ور برن میبردمشون سرکار. امیر اقا مبارکت باشه داداش.منم یکیشو دارم کوه و سربالایی واسش مفهوم نداره.بهترین فعالیت ممکن را کردی. همین جور ماشین یا کراس اور های کره ای و ژاپنی چه تک دیفرانسیل چه دو دیفرانسیل به هیچ عنوان برای مسیر های دشوار و کوهستانی ساخته نشده اند چنانچه دنبال همین گونه وسیله می‌باشید از رونیز و پیکاپ و پاجرو به کار گیری کنید. من تو همین مدت به نمایندگی مراجعه نکردم برای خدمات و در آیتم اینکه خدماتش خوب میباشد یا این که خیر اطلاعاتی ندارم اما در تمام به نسبت قیمتش همین ماشینو عالی ارزیابی میکنم.

قیمت خودرو‌های سایپا و کشور ایران ماشین امروز 11 آبان ۱۴۰۱ به روز شد

هایما اس ۷ خودرویی بود که به برهان طراحی خوشگل و آپشن های مهربانی که داشت، پیش بینی فروش قابل قبولی به جهت آن شده بود. کشور ایران خودرو اول توشه مرداد سال ۹۴ از این شاسی بلند تازه در نمایشگاه خودروی مشهد رونمایی کرد. مدیرعامل جمهوری اسلامی ایران خودرو در مراسم رونمایی پیمان ارزش زیر ۱۰۰ میلیون تومان برای این ماشین داده بود. تصمیم خبرساز بعد از آن از مهاجرت به ایالات متحده

در همین دسته به ادله توربوشارژ بودن موتور از یک گیربکس ۶ سرعته اتوماتیک استعمال شده که نیروی موتور را به چرخ ها منتقل میکند. خوشبختانه هایما نیز خیر فقط در همین خصوص رویمان را زمین نینداخته بلکه حتی آیتم های بیشتری نسبت به اکثری از هموطنانش در اختیارمان قرار می دهد. اما امروزه بعضی خودروسازان به ما نشان دیتا اند که در سال های ناچیز نیز می توان قدم های بلندی برداشت؛ پس ما نیز از روی سن و سال قضاوتش نمی کند و به هایما بخت عرض اندام و اثبات خویش را خواهد داد. ضمناً اتومبیلی که جمهوری اسلامی ایران ماشین برگزیده یعنی S7 جز موفق ترین محصولات هایما به حساب می آید که نسبت به بعضی دیگر از تولیدی هایش فروش بیشتری را تجربه نموده است.
پس زمانی ماشین تان را تحویل گرفتید تا تعدادی وقت کلیدی احتیاط بخش اعظم برانید تا ترمزها خودشان صحیح شوند! بالاخره پس از تحلیل های ظاهری و اطلاعات روی صفحه وقت آن رسیده که پشت دستور بنشینیم و ماشین را در عمل آیتم آزمایش قرار دهیم. امر برقی هایما S7 تقریبا نرم است، صندلی ها نیز سهل وآسان و دید اطراف صرف حیث از محدودیت های معمول این سایز بدنه مناسب به لحاظ میرسد. عایق بندی کابین قابل قبول آنالیز شد و صدای موتور به جز در دورهای خیلی بالا آزاری به گوش سرنشینان نخواهد رساند.
یکی از نشانه هایی که به شما وجود اختلال در گیربکس هایما را نشان میدهد، ناچیز شدن قدرت اتومبیل است. در صورتی که میزان روغن گیربکس قلیل باشد یا این که نشتی روغن در گیربکس شما وجود داشته باشد صد رد صد بایستی به سراغ تعمیرکار رفته تا این ایراد را حل کنید. هایما S7 یکی از جور های هایما در کشور ایران هست که در کلاس ماشین های SUV قرار میگیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort garnet trade güvenilir mihtml nullednulled themesViagraGoruntulu SohbetMobil Ödeme Bozdurmarekorbetbetboogenco bahisdeneme bonusu veren sitelerBağlama büyüsü