ورایزون و AT&T با هزینه های 69 میلیارد دلار بر طیف حراج مسلط هستند


نقشه ایالات متحده با خطوط نشان دهنده شبکه های ارتباطی.

بزرگنمایی (اعتبار: گتی ایماژ | Metamorphoses)

Verizon و AT&T در آخرین حراج طیف دولت ایالات متحده تسلط داشتند و در مجموع 68.9 میلیارد دلار برای مجوزهای باند 3GHz فوقانی هزینه کردند.

پیشنهادهای برنده ورایزون 45.45 میلیارد دلار بود ، در حالی که AT&T به 23.41 میلیارد دلار رسید. کمیسیون ارتباطات فدرال روز گذشته در بیانیه ای اعلام کرد ، T-Mobile با 9.34 میلیارد دلار سوم است ، زیرا سه اپراتور بی سیم اکثریت قریب به اتفاق پیشنهادات 811.17 میلیارد دلاری را به خود اختصاص می دهند. شرکت حمل و نقل منطقه ای ایالات متحده ، از نظر هزینه های 1.28 میلیارد دلاری در رتبه چهارم قرار داشت ، اما در تعداد مجوزهای کسب شده در رتبه سوم ، بالاتر از T-Mobile قرار گرفت.

حراج طیفی از 280 مگاهرتز را در “باند C” بین 3.7 گیگاهرتز و 3.98 گیگاهرتز اختصاص داد. این طیف به اپراتورها کمک می کند تا ظرفیت شبکه را با فرکانس های میان رده ای که مناطق بزرگ جغرافیایی را پوشش می دهند و به دیوارها نفوذ بیشتری می دهند نسبت به فرکانس هایی با امواج میلی متر بالاتر ، که سریعترین سرعت 5G را برای مناطق بسیار محدود جغرافیایی فراهم می کنند ، افزایش دهند.

5 بند باقیمانده را بخوانید نظرات


منبع: tarjome-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>