[ad_1]

ویندوز 11 در 5 اکتبر وارد می شود ، برنامه های Android بعداً می آیند

افزایش (اعتبار: مایکروسافت)

ویندوز 11 دیگر فقط “پاییز امسال” نمی آید. مایکروسافت سیستم عامل جدید را در 5 اکتبر برای عموم عرضه می کند ، با رایانه های جدیدتر (و رایانه های فروخته شده در فروشگاه ها) و سپس راه اندازی سایر سیستم های پشتیبانی شده در 9 ماه آینده. این شرکت همچنین می گوید که پشتیبانی آمازون از برنامه های Android ، که در ویندوز 11 عرضه می شود ، برای استفاده عمومی در هنگام راه اندازی آماده نخواهد بود. مایکروسافت یک “پیش نمایش” ارائه می دهد [of Android apps in the Microsoft Store] برای Windows Insiders در ماه های آینده “

مانند آخرین به روزرسانی های ویندوز 10 ، ویندوز 11 نیز از طریق Windows Update حذف می شود – اکثر رایانه ها در 5 اکتبر مشاهده و نصب خودکار به روز رسانی را آغاز نمی کنند. مایکروسافت می گوید رایانه های جدید اولین کامپیوترهایی هستند که به روز رسانی می شوند و پس از آن رایانه های شخصی سازگار قدیمی “بر اساس مدل های هوشمندی که قابلیت پذیرش سخت افزار ، قابلیت اطمینان ، سن دستگاه و سایر عوامل را در نظر می گیرند”. همانطور که با به روزرسانی های ویندوز 10 ، شما می توانید یک فایل ISO را بارگیری کنید تا خودتان ارتقاء را شروع کنید (مایکروسافت همچنین ابزارهایی مانند Windows Update Assistant را برای اجرای دستی نصب و راه اندازی نصب ارائه می دهد ، که ما تصور می کنیم این کار را برای ویندوز 11 انجام می دهد). تا اواسط سال 2022 باید یک بروزرسانی در همه رایانه های سازگار ارائه شود.

برای رایانه هایی که سیستم مورد نیاز سیستم پردازنده 64 بیتی اینتل ، AMD یا Qualcomm را ندارند ، پشتیبانی از ماژول Secure Boot و TPM 2.0 به همراه 4 گیگابایت یا بیشتر RAM و 64 گیگابایت یا بیشتر فضای ذخیره سازی فعال است. به نه در اطلاعیه امروز و نه در پست هفته گذشته که الزامات امنیتی را توضیح می دهد ، به امکان نصب ویندوز 11 بر روی رایانه های پشتیبانی نشده اشاره نشده است. اما مایکروسافت به خبرنگاران گفت که نصب سیستم های ناسازگار را ممنوع نمی کند مادامی که سیستم عامل را به صورت دستی نصب کرده باشید ، قبل از اینکه شرکت بعداً در صورت تمایل به حق خود مبنی بر رد امنیت و به روزرسانی درایور آن رایانه ها بپردازد.

1 پاراگراف باقیمانده را بخوانید. | نظرات

[ad_2]

منبع: tarjome-news.ir

ایندکسر