از قدیم رسم بوده که بعد از تعیین جنسیت جنین، سیسمونی دخترانه را صورتی بخرند و سیسمونی پسرانه را آبی؛ اما این مسئله قانون ثابتی نیست که لازم باشد همیشه به آن پایبند بمانید. این تصور در واقعیت هم رخ داد و تلویزیون های سونی با کیفیت بالای خود کاری کردند که مشتریان از خرید تلویزیون های ساخت این شرکت احساس پشیمانی نکنند. معماری زیبای بازار بزرگ استانبول با راهروهایی سرپوشیده و وجود بیش از ۶۰۰۰ مغازه یکی از جاذبههای اصلی استانبول به شمار میرود. این برند یکی از گران قیمتترین برندهای پوشاک کودک در سراسر جهان به شمار میرود و در تمام فصلهای سال محصولات متنوعی در شعبههای خود ارائه میدهد.

برای خرید لباس نوزادی و سیسمونی این فروشگاه یکی از بهترین گزینهها به شمار میرود. بازار بزرگ استانبول قدمت بالایی دارد و سنتیترین مرکز خرید در پایتخت ترکیه به حساب میآید. TCL به عنوان یک برند بین المللی و ایکس ویژن برای مصرف داخلی، در بازار کشور به ویژه در 3 سال اخیر بعد از تحریم ال جی و سامسونگ، توانسته اند، جایگاه مطلوبی از نظر رده فروش تلویزیون در ایران پیدا کنند. TCL به عنوان یک برند بین المللی و ایکس ویژن برای مصرف داخلی، در بازار کشور به ویژه در 3 سال اخیر بعد از تحریم ال جی و سامسونگ، توانسته اند، جایگاه مطلوبی از نظر رده فروش تلویزیون در ایران پیدا کنند.

ال جی تنوع سایز و مدل زیادی دارد که در کنار عرضه تلویزیون های با کیفیت ، دست مصرف کنندگان را برای انتخاب مدل مورد نظر باز می گذارد. را عرضه میکند. قیمت کالاها در این فروشگاه بسیار مناسب بوده و کیفیت کالاها نیز با در نظر گرفتن قیمت آنها مطلوب است. در شهر استانبول نیز فروشگاههای چیکو در مراکز تجاری شعبههایی راهاندازی کردهاند که با استقبال زیاد سیسمونی بازار شاهچراغ شیراز مسافران روبهرو شدهاند. منبع عکس: سایت investime.comمنطقه عمرانیه یکی از معروفترین محلههای شهر استانبول است که در قسمت آسیایی این شهر قرار دارد. بعد از دو شرکت ابرقدرت کره ای، برند ژاپنی سونی قرار دارد.

برند چیکو یکی از معتبرترین تولید کنندگان لباس و سایر وسایل مورد نیاز نوزادان است و در سراسر جهان شعبههای مختلفی دارد. گروه صنعتی انتخاب، مونتاژ محصولات دوو را در کشور انجام می دهد و در کنار آن برند ایرانی اسنوا نیز متعلق به همین گروه می باشد. لازم به توضیح نیست که امکان معرفی کلیه مراکز خرید این شهر بزرگ مقدور و میسر نبوده و ما تنها گوشهای از برترینهای این شهر را میتوانیم خدمت شما بزرگواران معرفی نماییم. منبع عکس: سایت global kardoبازار کاپالی چارشی که همان بازار بزرگ سنتی شهر استانبول است را بهعنوان قدیمیترین بازار این شهر میشناسند.

ایندکسر