خیر چرا که در ساخت این نوع سازه ها توجه ویژه ای به هردو فاکتور دوام و زیبایی به یک اندازه شده و زیر نمای فانتزی آنها آهن آلات سنگین و مقاومی برای اسکلت بکار رفته که این پایداری را تا سالیان سال تضمین خواهد کرد اما اگر منظور استفاده از آنها در فضا های عمرانی و محیط هایی که امکان برخورد ماشین آلات یا سقوط مصالح و سنگ روی سازه وجود دارد بوده باید عرض کنیم که اگر چه این سازه ها از نظر استراکچری بسیار مقاوم هستند اما به دلیل قیمت بالای کانکس فانتزی معمولا از آنها در محیط های خشن استفاده نمی شود و همان سازه های فلزی کارگاهی برای این محیط ها مناسب تر است و سازه های لوکس بیشتر در فضا های عمومی و شهری کاربرد دارند. امنیت کانکس فانتزی در برخی از انواع کانکس فانتزی مسئله امنیت بسیار مهم بوده بخصوص در نوع های فروشگاهی و مدل های خدمات بانکی و برای بالا بردن سطح امنیت در این سازه ها راهکار های مختلفی از جمله ساخت اسکلت کانکس فانتزی به شکلی نفود ناپذیر ( استفاده از صفحه های فولادی زیر پوشش خارجی) و یا استفاده از حفاظ و کرکره های برقی برای جداره های شیشه ای بکار رفته و در برخی مدل ها که سطح شیشه های خیلی بزرگ بوده و بودن و برای اینکه ظاهر کار با نصب حفاظ ها مخدوش نشود معمولا حفاظ نصب نمی کنند اما سازه درون محوطه ای که ارای نگهبان 24 ساعته است استفاده می شود.

انتخاب مصالح بدنه خارجی یکی از مهم ترین بخش ها در انتخاب مصالح کانکس فانتزی بوده چرا که این مصالح می بایست نه تنها زیبا، ظریف و مقاوم بوده، بلکه قادر باشد این ویژگی ها را تا سالهای آتی با همان کیفیت حفظ کند. دیگر بخش های تاسیساتی مانند کولر اسپیلت یا دوربین های مداربسته پس از انتقال به محل در سازه نصب می گردد. از داخل نیز دیواره ها پس از عایق بندی با کچ برگ و کاغذ دیواری یا دیوار پوش های طرح دار دکوراتیو تزئین می گردد. کانکس مطبوعاتی کامپوزیتی این محصول با نمای کامپوزیت آلومینیومی و پنجره های دوجداره ساخته می شود که یک کرکره برقی ریموت دار روی پنجره را می پوشاند ، شاسی این کار از نوع تیر آهن نمره 18 سنگین بصورت دورکلاف و اسکلت آن با پروفیل های آهنی سنگین به ضخامت 2 میلیمتر می باشد.و از نظر مقاومت در نوع خود بی نظیر بوده. دیواره ها : برای دیواره های خارجی کانکس فانتزی معمولا از مصالحی که دارای مقاومت نسبی و زیبایی ظاهری باشد استفاده می شود که عمدتا ورق های آهنی ، کامپوزیتی آلومینیومی یا چوب های دکوراتیو بوده.

لوله گالوانیزه یکی از پرکاربردترین انواع لوله در صنعت به شمار می رود و برای سیستم آبرسانی منازل و گلخانه ها ،حصارکشی زمین و محوطهای کارگاهی ، تصفیه خانه ها، کشاورزی، سازههای فلزی، دکل ها ی مخابراتی ، کابل و برق مورد استفاده قرار می گیرد.لوله گالوانیزه در بعضی موارد برای تخلیه فاضلاب به کاربرده می شود اما بیشتر برای انتقال آب و گاز و یا در گلخانه ها کاربرد دارد.لوله های گالوانیزه در بازار به لوله آهنی سفید معروف می شود.و در دو نوع لوله گالوانیزه گرم و لوله گالوانیزه سرد تولید می شود. لوله های گالوانیزه آبکاری سرد نیز بیشتر در ضخامت های ۱ میلی متر و ۵/۱ میلی متر تولید و در ساخت وسایل تزیینی و یا مبلمان مورد استفاده قرار میگیرند. یا یکی دیگراز راههای تشخیص لوله گالوانیزه ساوه توجه کردن به درپوش و نام تجاری ساوه بر روی قیمت لوله ی گالوانیزه لوله ها میباشد. 3. اتصال لوله های گالوانیزه ساوه از نوع دنده ای پیچی است که توسط بهترین مواد و جدیدترین فناوری آب بندی می شوند. از مهمترین فاکتورهای ساخت یک گلخانه، لوله میباشد. استراکچر : برای ساخت استخوانبندی و اسکلت اصلی کانکس فانتزی معمولا از آهن آلات سنگین با مقاطع مختلفی استفاده می گردد که از طریق قوس الکتریکی به یکدیگر متصل می گردند.

چنانچه تصویر به همراه جزئیات نظیر ابعاد و اندازه دقیق، محاسبات اسکلت و نوع مصالح باشد، بله و در غیر این صورت می بایست تصویر مورد نظر شما توسط طراحان ما مجددا طراحی و جزئیات و محاسبات آن مشخص و سپس به بخش اجرا ارجاع داده شود. در نهایت پس از اتمام ساخت استراکچر کل اسکلت کانکس فانتزی جهت مقاوم سازی در برابر فرسایش و رطوبت با پوشش آستری اپوکسی و ضد زنگ پوشانیده شده و آماده نصب جزئیات مراحل نازک کاری می گردد. بطور کل لوله کشی ها با لوله های پلیمری و کابینت ها از نوع MDF به همراه سینک و آبچکان از نوع استیل و در صورت نیاز گاز صفحه ای ( از نوع اجاق برقی یا گازی) به همراه هود داخل آن نصب می گردد. پوشش گالوانیزه واکنش پذیر تر از لوله می باشد و از فولاد زودتر می تواند با اکسیژن موجود در هوا واکنش دهد.

ایندکسر