چقدر ISP خود را پرداخت می کنید؟ Consumer Reports می خواهد صورتحساب شما را ببیند

[ad_1]

جارو برقی مکیدن یک انبوه پول.

از آنجایی که گروه های لابی باند پهن بطور باور نکردنی ادعا می کنند که ISP قیمت های خود را کاهش داده اند ، Consumer Reports وظیفه جمع آوری و تجزیه و تحلیل هزاران صورتحساب اینترنت ماهانه از مشتریان واقعی را دارد.

امروز در بیانیه ای ، Consumer Reports اعلام کرد که ابتکار Broadband Together را با 40 گروه دیگر برای “تجزیه و تحلیل هزینه ها ، کیفیت و سرعت در دسترس مردم در جوامع ایالات متحده و درک بهتر عواملی که بر قیمت تأثیر می گذارند و دلیل آنها” در حال راه اندازی است. قیمت های همان خدمات. “حداقل یک چیز قبل از شروع تجزیه و تحلیل قطعی است: مبلغ واقعی شارژ شده توسط ISP به دلیل هزینه های مختلفی که پس از انتخاب مشتری برای برنامه ریزی تعیین می شود ، بسیار بیشتر از قیمت اعلام شده آنها است.

در حال حاضر بیش از 6،600 نفر شرکت کرده اند. می توانید به وب سایت پروژه بپیوندید ، که می گوید این روند هفت دقیقه طول می کشد. Consumer Reports گفت: “برای مشارکت ، مصرف کنندگان به یک حساب اینترنتی ، اتصال اینترنت نیاز دارند تا محققان CR بتوانند سرعت خود را آزمایش کنند و به چند سوال در مورد خدمات باند پهن خود پاسخ دهند.” این گروه “برای مقایسه قیمت و خدمات شرکت ها” صورتحساب ها را تجزیه و تحلیل می کند و می فهمد “مصرف کنندگان در واقع برای باند پهن چه هزینه هایی می پردازند”.

مصرف کنندگان علی رغم گفته های صنعت ، هزینه بیشتری پرداخت می کنند

Consumer Reports این ابتکار را در میان بحث و گفتگو در مورد میزان هزینه کاربران اینترنت برای باند پهن و اینکه آیا دولت برای کاهش قیمت ها باید کاری انجام دهد ، آغاز کرد. ما اخیراً چند داستان در مورد چگونگی افزایش هزینه های باند پهن برای مصرف کنندگان نوشتیم ، حتی اگر گروه های لابی برای ISP مانند AT&T و Verizon ادعا کنند قیمت ها را کاهش داده اند. تجزیه و تحلیل داده های مطبوعات آزاد گروه حمایت از حقوق مصرف کنندگان دولت آمریکا نشان داد که متوسط ​​هزینه ماهانه خانوارها برای خدمات اینترنتی هر ساله حدود دو برابر نرخ تورم افزایش می یابد.

گروه لابی مخابرات ایالات متحده در تلاش است تا نشان دهد که قیمت باند پهن در سال جاری واقعاً کاهش یافته است و ادعا می کند که “قیمت محبوب ترین لایه باند پهن 7.5٪ کاهش یافته است” از سال 2020 تا 2021 و “هزینه عرضه باند پهن سریع 2.3٪ کاهش یافته است. “مخابرات ایالات متحده همچنین گفت که قیمت محبوب ترین دسترسی باند پهن 26.2٪ از سال 2015 کاهش یافته و قیمت بالاترین سرعت عرضه باند پهن 39.2٪ در این دوره شش ساله کاهش یافته است.

درک ترنر ، مدیر تحقیقات مطبوعات آزاد ، تحلیل های مخابرات ایالات متحده را “بسیار گمراه کننده و نادرست” خواند. وی اضافه کرد که گروه لابی صنعت “به طرز فاحشی داده های FCC را در قیمت های تبلیغاتی مستقل و غیر تبلیغاتی دستکاری می کند که همان قیمتی نیستند که مشتریان واقعاً دریافت می کنند” ، زیرا منعکس کننده استفاده از بسته ها یا “پیچ و خم گیج کننده” نیست قیمت های تبلیغاتی ، هزینه های اضافی و بالن های بعد از قیمت های تبلیغاتی که مردم هر ماه از جیب خود پرداخت می کنند. “ترنر همچنین می نویسد که اظهارات درآمد ISP های بزرگ نشان می دهد که” متوسط ​​درآمد خانه یک مشتری باند پهن – متوسط ​​و قیمت واقعی بابت شارژ مشتری -[are] با افزایش شدید در سه ماهه اول سال 2021 بیش از دو برابر نرخ تورم. “

مقایسه سرعت صنعت با خطاها

همانطور که گزارش شد ، مخابرات ایالات متحده آنچه را “سریعترین سطح سرعت در سال 2015” می نامد با سطح ظاهرا قابل مقایسه در سال 2021 مقایسه می کند ، اما هیچ یک از برنامه های اندازه گیری شده حتی سریعترین در هر سال نیست. شرکت مخابرات ایالات متحده قیمت 141 مگابیت بر ثانیه سرعت بارگیری در سال 2015 را با قیمت 248 مگابیت بر ثانیه در سال 2021 مقایسه می کند ، اما سرعت بارگیری گیگابایت از طریق فیبر از قبل قبل از سال 2015 در دسترس بوده است و Comcast از سال 2016 تحویل بارگیری کابل گیگابایت را آغاز کرده است. میانگین سرعت اینترنت نیز افزایش یافته است بسیار سریعتر از سرعت بررسی شده توسط Telecom ایالات متحده ، نشان می دهد که گروه صنعت سیب را با سیب مقایسه نمی کند.

در همین حال ، NCTA ، که بهترین ارائه دهندگان خدمات کابل است ، ادعا می کند که قیمت ها از سال 2000 تاکنون 98 درصد کاهش یافته است. اما این تنها زمانی است که “قیمت مگابیت” اندازه گیری می شود و قیمت واقعی مصرف کنندگان هر یک از ماه ها نادیده گرفته می شود.

روز جمعه در دستورالعمل رئیس جمهور بایدن ، کمیسیون ارتباطات فدرال خواستار اقدام علیه هزینه های پنهان شد و گفت قیمت واقعی که مشتریان باند پهن می پردازند معمولاً بسیار بالاتر از قیمت های تبلیغ شده توسط ارائه دهندگان است. در پاسخ ، جاناتان اسپالتر ، مدیر عامل شرکت مخابرات ایالات متحده ، یک پست وبلاگی با عنوان “زمینه و حقایق مهم است: پاسخ به صفحه اجرایی دستورالعمل کاخ سفید” نوشت. در این پست ، اسپالتر ادعا می کند که قیمت باند پهن امسال “در تمام نقاط قیمت” کاهش یافته است ، اگرچه مطالعه مخابرات ایالات متحده فقط قیمت دو سطح سرعت را بررسی می کند.

Consumer Reports بدنبال حقیقت است

Consumer Reports گفت تحقیقات او به کشف “حقیقت” در مورد قیمت اینترنت کمک می کند. مدیر عامل Consumer Reports ، مارتا تلادو گفت: “برای مدت طولانی ، هزینه واقعی و کیفیت سرویس اینترنت پنهان و نامشخص بوده است.”

جاناتان شوانتس ، مشاور ارشد سیاسی گروه گفت: “برای ایجاد بازار بهتر ، باید حقیقت را در مورد قیمت و هزینه اینترنت خود بدانیم.” “به طرز حیرت انگیزی ، در برخی از صورتحساب ها حتی به هزینه ای که مصرف کنندگان برای یک سرویس اینترنت می پردازند ذکر نشده است. این تلاش با هدف ارائه شفافیت مورد نیاز به کاربران باند پهن و حقایقی است که برای محافظت از آنها برای کیفیت بهتر و قیمت های مقرون به صرفه نیاز داریم.”

Consumer Reports همچنین گفت: “این بیماری همه گیر” چالش های جدی را که میلیون ها آمریکایی هر روز با آن روبرو می شوند در مورد دریافت باند پهن نشان داد. “ممکن است بسیاری از مصرف کنندگان بسته به محل زندگی خود هزینه بیشتری دریافت کنند. مردم به دلیل عدم رقابت در جامعه خود با سرعت پایین و کیفیت پایین خدمات گیر کرده اند. برخی از مصرف کنندگان به دلیل اشتباه در قیمت گذاری و همچنین بسیاری از هزینه های بیشتری را صرف خدمات کمتری می کنند. مردم فقط نمی توانند در آن شرکت کنند زیرا در محل زندگی خود خدمتی ندارند یا توانایی پرداخت آن را ندارند. “

[ad_2]

منبع: tarjome-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum https://www.fivesosyalmedya.com/garnet trade güvenilir mihtml nullednulled themes1xbet girişbuy instagram followersMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbet