کامپوزیت دندان چیست و چه کاربردی دارد؟

تصمیم گیری در مورد این موضوع بر عهده دندانپزشک است، آن هم پس از معاینه دقیق دهان و دندان ها. این مشکل که در میان کامپوزیتها بسیار شایع است، صرفا با برداشت کامپوزیت ونیر قبلی و انجام درمان لثه و بعد گذاشتن کامپوزیت جدید قابل درمان است. مراقبت از دندان کامپوزیتشده کامپوزیت دندان پونک کار سادهای است.

چه بسا در بسیاری از موارد کامپوزیت های گران قیمت توسط دندانپزشکان غیر متخصص به کار گرفته شده و نتیجه مطلوبی برای بیمار نداشته است. سلامتی دندان های خود را فدای هزینه نکنید زیرا ممکن است کار غیر اصولی، سلامت دندان های شما را تهدید کند و صدمات جبران ناپذیری روی دندان های شما داشته باشد اما پشیمانی برای شما سودی نخواهد داشت.

در صورت لزوم، دندانپزشک میتواند بعد از سفت شدن رزین، آن را بیشتر فرم دهد. در این صورت، قبل از پر کردن دندان و استفاده از رزین، اطراف دندان بی حس میشود. کاربرد و استفاده هر یک از این نوع کامپوزیت ها متفاوت و منحصر به فرد است. بسیاری از مراجعهکنندگان به کلینیک دندانپزشکی عرشیان که از کامپوزیت دندان خود بهدرستی مراقبت کردهاند، تا ده سال برایشان دوام داشته است.

کامپوزیتها اغلب از یک رزین به رنگ دندان ساخته میشوند که با قرارگیری روی دندان آنها را سفیدتر و منظمتر میکنند. روکش روی دندان آسیب دیده قرار داده میشود تا مقاومت و پایداری دندان ضعیف شده را افزایش دهد. مراقبت از دهان همچنین از آسیب باکتریها به دندانهای دیگر یا لثه نیز جلوگیری میکند.

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد کامپوزیت لبه دندان بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum https://www.fivesosyalmedya.com/garnet trade güvenilir mihtml nullednulled themes1xbet girişbuy instagram followersMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbet