کره شمالی ممکن است سرورهای Pfizer را برای داده های COVID هک کرده باشد

[ad_1]

بر اساس گزارش NIS کره جنوبی ، تلاش برای نفوذ به سرورهای Pfizer دارای اثر انگشت کره شمالی است.
بزرگنمایی / بر اساس گزارش NIS کره جنوبی ، تلاش برای نفوذ به سرورهای Pfizer دارای اثر انگشت کره شمالی است.

صبح امروز ، مقامات اطلاعاتی کره جنوبی به قانونگذاران این کشور درباره تلاش کره شمالی برای ورود به “داروساز محلی” برای به دست آوردن اطلاعات غیرقانونی در مورد واکسن و درمان COVID-19 هشدار دادند.

به گزارش واشنگتن پست ، هائه كون عضو كمسیون اطلاعات كره جنوبی به خبرنگاران گفت كه داده های تحت تعقیب شامل یك واكسن و فناوری برای درمان COVID-19 است. ته-كئونگ در ادامه گفت كه کره جنوبی سالانه شاهد افزایش 32 درصدی تلاش برای حمله سایبری در کره شمالی بوده است.

در حال حاضر ، Pfizer از اظهار نظر خودداری كرد و جزئیات نامشخصی را درباره زمان وقوع هك یا موفقیت آمیز بودن آن اعلام كرد. اخیراً گزارش شده است كه تلاش برای هك كردن به دنبال یك اقدام مشابه با حمایت دولت علیه سازمانهای بهداشتی انجام شد كه مایکروسافت در نوامبر سال 2020 اعلام كرد. به گفته مایکروسافت ، این تلاشها توسط گروه روسی Fancy Bear و گروههای کره شمالی Zinc و Cerium انجام شده است.

تاکنون رسانه های دولتی کره شمالی پاسخی به اتهامات کره جنوبی نداده اند. کره شمالی ادعا می کند کاملاً عاری از عفونت COVID-19 نیست – که احتمالاً باید در رابطه با ادعای این کشور مبنی بر اینکه اولین گلف کیم جونگ ایل در موقعیت 38 ساله قرار دارد ارزیابی شود یا اینکه جانشین وی کیم جونگ ایل اون آموخته است در سن 3 سالگی رانندگی کنید و قایق های بادبانی 9 ساله را شکست دهید.

تعداد واقعی آلوده به COVID-19 در کره شمالی هرچه باشد ، این کشور درخواست واکسن داده است و قرار است حدود 2 میلیون دوز دانشگاه AstraZeneca-Oxford را از تلاش Covax با حمایت سازمان ملل متحد برای تحویل کمترین واکسن در جهان دریافت کند. کشورهای آسیب پذیر

هکرها در کره شمالی بیش از تحقیقات پزشکی انجام داده اند. این کشور بلافاصله پس از آغاز شیوع بیماری همه گیر مرزهای خود را با چین بست و بر تجارت و تجارت اقتصادی ضعیف تأثیر زیادی گذاشت. تحقیقات سازمان ملل متحد در مورد سرقت ارز رمزنگاری شده 281 میلیون دلاری از سپتامبر 2020 ، مقصر را کره شمالی می داند. ناظران تحریم ها که این سرقت را به شورای امنیت سازمان ملل گزارش دادند ، آن را به عنوان آخرین مورد از یک سری حملات مشابه توصیف کردند ، با سرقت های مشابه از بانک ها و ارزهای رمزپایه کره شمالی در حدود 2 میلیارد دلار در سال 2019

ناظران تحریم ها کره شمالی را به استفاده سنگین از بودجه های سرقت شده برای تأمین بودجه برنامه های موشکی هسته ای و بالستیک متهم می کنند.

[ad_2]

منبع: tarjome-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum https://www.fivesosyalmedya.com/garnet trade güvenilir mihtml nullednulled themes1xbet girişbuy instagram followersMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbet