سیستم دوربین پشتی این گوشی بر خلاف دو مدل پرو و پرو مکس دارای دو لنز واید و اولترا واید است. این سیستم همچنین باعث می شود که برنامه ها و بخش های نرم افزاری و سخت افزاری گوشی های آیفون در هماهنگی کامل با یکدیگر باشند و در نتیجه باگ های این سیستم و هنگی و کندی به طرز چشمگیری کاهش یابد و حتی باتری آیفون نیز بهینه تر مصرف شود، چرا که نیاز به صرف انرژی زیادی برای اجرای برنامه ها نیست. مزیتهای گوشی آیفون اپل مدل SE چیست؟ معایب آیفون ۱۱ پرو چیست؟

معایب گوشی آیفون ۱۱ پرو مکس چیست؟ این گوشی همان ترکیب دوربینهای پشتی آیفون ۱۱ پرو را دارد و با آن میتوانید عکسهای فوقالعادهای بگیرید. فروشگاه اینترنتی دیجیکالا اصل بودن آیفون و تمامی تجهیزات و محصولات برند اپل را تضمین میکند. اگر یک گوشی آیفون زیبا و بزرگ میخواهید، شاید این گوشی برای شما مناسب باشد. بنابراین، اگر از گوشیهای آیفون استفاده نکردهاید، کمی طول میکشد که به کار کردن با این گوشی عادت کنید. این گوشی همانند مدل قبلی خودش یعنی آیفون ایکس، دارای دکمهی home فیزیکی نیست.

برای مثال اگر یکی از گوشیهای این شرکت یعنی یک آیفون ظاهری شبیه به نمایندههای سامسونگ داشت، آیا باز هم به خرید آن تمایل داشتید؟ این گوشی همانند آیفون ایکس و آیفون ۸، شکاف هدفون ندارند. گوشی XS در مقایسه با گوشی آیفون X گوشی بهتری است. اما در بخش دوربین سلفی، آیفون ۱۳ پرو همانند گذشته از سنسور ۱۲ مگاپیکسلی ساخت سونی با پیکسلهای ۱/۰ میکرومتری و ابعاد بسیار کوچک ۱/۳.۶ اینچی استفاده میکند. از آیفون 4 تمام مردم ایران دوست داشتند با خرید گوشی اپل آخرین تکنولوژی روز دنیا را امتحان کنند چون در آن سالها انفجار اینترنت را شاهد بودیم و اسمارت فونها غوقا میکردند.

در گذشته در جعبه آیفون میتوانستید شارژر، گوشی اپل آیفون، هندزفری، کابل، دفترچه راهنما، پین سوزنی سیم کارت و برچسب لوگو اپل را پیدا کنید. هنگامی که در جعبه را باز میکنید و صورت خود را در صفحه نمایش مشکی اپل میبینید، بالاترین لذتی است که گوشی آیفون 5 دست دوم خریداران اپل میبرند. در آیفون 8 بدنه از شیشه و فلز شد، کم کم اپل داشت به سندروم طراحی تکراری دچار میشد که سامسونگ در 4 سال اول عرضهی اسمارت فون دچار شده بود، اما بسیار سریع آنها آیفون x را وارد بازار کردند که از ناچ استفاده میکرد.

در اینجا بیشتر به بررسی وب سایت اهنگ گوشی ایفون عه دست.

ایندکسر