حضور 4+1 فروشگاه خوشنام ، قدرتمند و معروف در فضای آنلاین


معرفی 4+1 <span class=changed>فروشگاه</span> <span class=changed>نو</span> <span class=changed>لوازم</span> خانگی” width=”640″ height=”424″ /></figure>
<p>فهرست:</p>
<ol>
<li><a href=مولودی مال
 • کالی ناب
 • خانگی لند
 • پیشرو مال
 • آبیدر استوک
 • فروشگاه اثاثیه خانگی اهمیت پشتوانه واردات مستقیم، مولودی متاع Moloudimall

  فروشگاه اینترنتی اسباب خانگی تیم مولودی متاع حیاتی بیش از سه دهه عمل حرفه ای در حوزه اسباب و اثاث خانگی، یعنی از سال 1370 سرگرم به عمل و ارائه بهترین محصولات و برندهای بازار هستش، مجموعه مولودی جنس در حوزه فروش اسباب خانگی دارای توجه به استانداردها و نیاز مشتریان حساس بالاترین میزان مرغوب بودن و مناسبت ترین قیمت، کار خود را در فضای آنلاین و فروش اینترنتی آغاز کرده است.

  هم حال مولودی مال مفتخر است که دارای دقت به رضایت مشتریان و همکاران جزوء خوش نام ترین های بازار لوازم خانگی ایران باشد. در گفتگویی که با مادح مولودی رئیس ارشد همین مجموعه داشتیم، پیام زیبای ایشان را به نسبت مشتریان همین گروه همراه آوردیم:

  امید است که مشتریان مستمر و سابق هم اهمیت حضور در باشگاه مشتریان وبسایت مولودی مال، ما را مفتخر نمایند و هم‌زمان از هدایا و تخفیفات ویژه وبسایت اینترنتی اثاثیه خانگی مولودی فرآورده برای مشتریان دیرین به کارگیری نمایند. آرزوی مولودی مال، کمال رضایت خرید کننده عزیز از خرید کردن خود، می‌باشد.

  مادح مولودی (مدیر ارشد مولودی مال)

  برای مراجعه به وبسایت مولودی متاع میتوانید از آدرس تحت استفاده نمایید:

  آدرس وبسایت رسمی تیم مولودی مال: https://moloudimall.com/

  لوگو مولودی مال
  لوگو مولودی مال

  فروشگاه اینترنتی کالای ناب خانگی، کالی ناب Kalinab

  فروشگاه کالی ناب در سالیان قبلی به عنوان یکی از تامین کنندگان بازار همواره بر سر زبان‌ها بوده است، همین کمپانی فعالیت خود در راستا لوازم خانگی را از سال ۲۰۱۸ با واردات محصولات کلیدی کیفیت دیجیتال آغاز کرد. محصولاتی عمدتا با برند های اپل، شیائومی، انکرو… سیاست همین کمپانی از به عبارتی در آغاز بر این اورجینال بوده هست که لیاقت خریدار کالی ناب خرید یک فرآورده کلیدی کیفیت و راضی بودن بخش است و خیر هر کلایی اهمیت هر قیمیتی.

  اهداف چهارگانه کالی ناب « فروش کالای اورجینال» – «ارسال به موقع کالا» – «برخورداری از بها رقابتی» و «خدمات پس از فروش مناسب» می‌باشد. طبیعی میباشد هنگامی که هدف شما نیز ارائه محصولات حساس میزان مرغوب بودن و نیز بها مناسب و رقابتی می باشد عمل مضاعف پیچیده و مشکلی را پیش روی خود کالی ناب خواهید گذاشت. ولی این تیم امیدوار است که به یاری خدا و تلاش همکاران همچنان که تا به امروز در تحقق این اهمیت موفق بوده‌اند در آتی هم جهت جلب راضی بودن مندی بخش اعظم مشتریانشان عملکرد ببیشتری صورت بدهند.

  کالی ناب بی رقیب در ارزش محصولات شیائومی در بازار

  در ضمن فروشگاه کالی ناب رو در حوزه محصولات شیائومی اعم از: تلویزیون شیائومی، جاروبرقی رباتی شیائومی، مانیتور های شیائومی، اسکوتر شیائومی، تصفیه هوای شیائومی، بخار پز و محصولات خانگی خاصتا شیائومی اهمیت ارزش رقابتی و عالی به نسبت بازار بها محصولات شیائومی در حیث گرفت.

  برای مراجعه به فروشگاه کالی ناب و دیدن قیمتهای محشر محصولات شیائومی می‌توانید بر بر روی پیوند تحت کلیک نمایید:

  آدرس وب سایت فروشگاه اینترنتی کالی ناب: https://kalinab.com/

  لوگو کالی ناب
  لوگو مغازه کالی ناب

  فروشگاه محصولات خانه و جهیزیه عروس خانگی لند Khanegiland

  یک وب سایت گزینه پسند به جهت بانوان و نوعروسان خلل پسند، مجموعه خانگی لند از سال ۹۶ به تیتر یک بازرگانی مطمئن و به صورت حرفه‌ای در بازار بانه حضور داشته است و از در آغاز سرمایه خویش را بر تهیه و تنظیم محصولات حیاتی کیفیت سازه گذارده است.

  بهار سال ۱۴۰۰ کرکره دکان اینترنتی خانگی لند را بالا رفت. خانگی لند متولد شد تا اهمیت خدماتی متعدد و گلچین نمودن از بهترین برندهای بازار به جای کلیه چیز فروشی و فروش نامطمئن، با نگاهی دارای و هدف راضی بودن مشتریان خویش را از دربین تنوع کالاهای موجود در بازار بهترین ها را به زعم نظرات کارشناسان خویش گزینش کند؛ مطمئن‌تر، اصلی کیفیت‌تر و مهم بها های منصفانه را به مشتریان جانِ خود ارائه دهد. 

  فروشگاه اینترنتی اثاثیه خانگی اورجینال

  در رابطه مهم سایت خانگی لند اصلی مدیر فروش متشخص همین مجموعه حاذق و حیاتی کیفیت سخن کردیم و از میزان مرغوب بودن محصولات و تنوع بسیار بسیار همین وبسایت به نسبت سایر سایتها فروش اینترنتی محصولات اسباب خانگی سوال پرسیدیم، اما پاسخ آقای هیمن عبداله پوری مضاعف جالب و به اندازه بود:

  در سال چهارم کار خواستیم کاری بزرگ‌تر کنیم و قدمی نو برداریم. آستین‌ها را بالا زدیم و اصلی مجموعه‌ای از بهترین مرکزها مستقیم صادرات محصولات لوازم خانگی و اسباب و اثاث جانبی بر سر میز مصاحبه نشستیم و اصلی متخصصین همین زمینه در جهت همکاری به جهت پشتیبانی و هدایت خرید مشتریان به توافق رسیدیم. و ما تصمیم داریم در ادامه این مسیر، قدم‌های محکم‌تری برداریم.

  آقای هیمن عبداله‌پوری مدیر فروش گروه خانگی لند

  مشاهده و بررسی محصولات وب سایت خانگی لند توصیه میشه، مخصوصا به جهت بانوان و دوستانی که به جهت تهیه جهیزیه عروس در تکاپو هستند.

  خانگی لند لوگو
  لوگو دکان اینترنتی خانگی لند

  آدرس تارنما خانگی لند یک عدد از بهترین مراجع تنظیم و خرید کردن جهیزیه عروس از بانه: https://khanegiland.com/

  پیشرومال یک تارنما جامع از اثاثیه خانگی و محصولات تکنولوژی روز دنیا pishromall

  سایت مغازه اینترنتی پیشرو مال ، از پایین گروه سایتهایی می باشد که تمرکز کلیدی آن ها بر محصولات مختص و تکنولوژیک است، همین مغازه در سال 1400 اهمیت فروش محصولات سایت آمازون در کشور‌ایران و اساسی قیمت کمتر از همین سایت بر سر زبانها افتاد.

  پیشرومال به شکل جدی، کار خویش را در حوزه محصولات ‘خانگی گجت و جانبی اساسی میزان مرغوب بودن و گارانتی دار در سال 1401 شروع کرد. هدف این مجموعه فروش محصولات اصلی کیفیت و کلیدی قیمت های مناسب و سرویس ها مختلفی از دیگر وبسایت ها می باشد. مجموعه پیشرومال عملکرد بر ارسال محصولات در سریع ترین زمان و بالاترین خدمات را دارد.

  مشاوره خرید کردن و پشتیبانی مشتریان در کمترین دوران ممکن را دارد. بها محصولات موجود در پیشرومال تلاش شده همواره به روز باشد و میتوانید با خیال راحت تصویب پیشنهاد نمائید.

  در واقع مورد قضیه خاصی که پیشرو محصول را در گوشه ای این مقاله ما گنجانده حضور گسترده محصولات تارنما غالب آمازون در محصولات این تارنما اینترنتی می باشد.

  حتما سری به این وبسایت بزنید، ممکن است شما هم نظیر ما محصولاتی رو اونجا پیدا کنید که در بقیه سایتها یا سرچ های اینترنتی اهل ایران نتونید ببینید:

  سایت پیشرومال: https://pishromall.com/

  فروشگاه پیشرومال
  لوگو فروشگاه پیشرومال

  یک تارنما بینظیر برای خرید کردن لپ تاپ استوک، برند اسم آشنای آبیدر استوک Abidarstok

  اما برسیم به معرفی پنجمی آیتم از لیست معرفی 1+4 فروشگاه برتر، فروشگاهی غیر اثاثیه خانگی البته واجب به جهت علاقمندان به لپ تاپ و خرید کردن لپ تاپ، مغازه اینترنتی آبیدر استوک به عنوان وبسایت فروش لپ تاپ استوک از سال ٩٧ درگیر به کار شده است.

  حتما بخوانید:
  nice turkey

  خرید اینترنتی لپ تاپ استوک این امکان را به جهت مشتریان آماده می‌آورد که ارزش ها را مقایسه نمایند و بتوانند مدل‌های متنوعی را باز‌نگری کنند. نکته دیدنی در مورد لپ تاپ استوک بها آن است. میزان دارایی گزینه نیاز برای خرید لپ تاپ استوک تقریبا یک سوم دارایی مورد نیاز به جهت خرید یک لپتاپ جدید کلیدی مشخصاتی مشابه است.

  اما آنچه مغازه لپ تاپ آبیدر استوک را از بقیه رقبا مختلفی می کند، علاوه بر قیمت منصفانه و رقابتی پشتیبانی و مشاوره عالی قبل از خرید لپ تاپ استوک می باشد. شما میتوانید قبل از خرید هر لپ تاپی دارای همین تیم در رابطه باشید و محصولات همین دکان رو یه نگاه بندازید.

  آبیدر استوک، پشتیبانی و خرید کردن سوای نگرانی

  مسئله حساس در خرید لپ تاپ های استوک میزان مرغوب بودن و اطمینان از کارکرد و سلامت بودن دستگاه است، آبیدر استوک در یک ابتکار خوب به جهت راحتی تصور مشتریان، صد رد صد قبل از ارسال لپ تاپ تصاویر و عکسهای تمام دستگاه را برای مشتریان ارسال میکنند.

  همچنین مهلت به کار گیری مشخصی را برای کاربران در نظر گرفته اند که در صورتی که در زمانه استعمال مشکلی متوجه دستگاه شد فارغ از هزینه دستگاه را بازگشت دیتا و یا هزینه را به حساب مشتری واریز می کنند و یا دستگاهی فارغ از اختلال احتمالی برای ایشان ارسال میکنند.

  یکی دیگر از خدماتی که توسط آبیدر استوک ارائه می‌شود، امکان تحویل حضوری لپ تاپ استوک در شهر تهران می‌باشد. حساس دقت به حجم بالای سفارشات، عملکرد کرده‌ایم تا ارسال دستگاه‌ها در اسرع انجام شود. (معمولا کاهش از ۴ روز کاری)

  برای خرید و یا تماشا نوع های محشر لپ تاپ استوک مسلما به آبیدر استوک سر بزنید:

  خرید و ارزش لپ تاپ استوک : https://abidarstok.com/

  در غایت در یک جدول می تونیم همین چهار فروشگاه رو با هم مقایسه کنیم:

  در جدول تحت تلاش کردیم بهترین خصوصیت های هر دکان اینترنتی را در یک نگاه به شما عرضه داریم.

  نام فروشگاه تنوع محصولات محصولات خاص پشتیبانی واردات مستقیم تحویل در محل پشتیبانی
  مولودی مال بالا بله بله بله عالی
  کالی ناب بالا بله (شیائومی) بله بله عالی
  خانگی لند بالا بله (جهیزیه عروس) خیر بله عالی
  پیشرو مال متوسط بله (محصولات آمازون) بله برای تهران خوب
  آبیدر استوک بالا بله (مایکروسافت سرفیس) بله برای تهران عالی
  جدول مقایسه سرویس ها 1+4 فروشگاه معرفی شده

  در صورتی که شما نیز دکان لطف میشناسید حتما معرفی کنید.

  نکات اهمیت در خرید کردن اینترنتی

  امکان خرید کردن و فروش امن از شیوه اینترنت، عاملی مهم به جهت برد کسب‌وکارهای اینترنتی است. اکثری از مشتریان نسبت به همین جور معاملات شک وتردید دارند زیرا نگران‌اند که داده ها شخصیشان به وسیله هکرها یا این که کلاهبرداران اینترنتی به سرقت برود. حساس یاری علم روز و فناوری‌های نوین، انجام معاملات امن امکان‌پذیر می‌شود.

  این فناوری‌ها به‌سرعت در درحال حاضر پیشرفت‌ میباشند و هر روز برای امنیت و راحتی بیشتر خرید کردن و فروش اینترنتی یک استراتژی تازه نوآوری می‌شود. مهم وجودِ این، هنوز هم بخش اعظمی از صاحبان کسب‌وکار و مشتریانشان در استعمال از internet شک دارا هستند و نگران مسائل امنیتی هستند.

  نکته اهمیت که در خرید اینترنتی می بایست به آن اعتنا کنید همین هست که خرید خود را از یک تارنما دارای و خوش سوابق انجام دهید. بدون شک نظرات اعضا در رابطه کلیدی ارآیه کالا و راضی بودن مشتریان را در نظر بگیرید.

  به همین نکته اعتنا کنید که برای پیدا نمودن وب سایت های اعتبار در نتایج جستجو ممکن هست تقلبی رخ دهد تا شما را به بیراهه ببرد، پس سعی نمایید وبسایت هایی که میشناسید را گزینش نمایید نیکی لزوما سایت هایی که در نتیجه های ابتدایی گوگل بالا آمده اند. در نام سایت مراقب نادرست املایی یا این که دامنه ی آن (به عنوان نمونه .net به جای .com .net) باشید و بدون شک از درستی و درستی نشانی وبسایت اطمینان حاصل کنید.

  حتما از سایتهای اهمیت ssl دارای خرید کردن کنید

  هرگز حیاتی استعمال از کارت اعتباری خویش از سایتی که رمزگذاری SSL (لایه سوکت های امن) را کارگزاری نکرده هست ، هیچ خرید کردن آنلاین و یا پرداخت بانکی اینترنتی را انجام ندهید. ولی این مورد را چطور متوجه شویم؟ سایتی که اهمیت SSL رمزگذاری شده میباشد آدرس اینترنتی آن اهمیت HTTPS آغاز می شود نیکی تنها حیاتی HTTP.

  علاوه بر این نمادی از یک قفل ریز نیز در آدرس بار آن ظاهر می شود ، که به طور معمول در سمت چپ URL در نوار آدرس یا این که نوار موقعیت زیر قرار دارد که جایگاه قرارگیری آن ، بستگی به گونه مرورگر شما دارد. استاندارد HTTPS اکنون حتی در سایت هایی که خرید کردن اینترنتی را ارائه نمی دهند نیز فعال هست ونشانه ای از امن بودن آن تارنما دارد. همین استاندارد تا جایی حساس هست که google Chrome هر برگه ی بدون رمزگذاری SSL را به عنوان “ایمن نیست” پرچم گذاری می کند.

  اهمیت داشتن درگاه پرداخت

  یکی از بهترین عمل هایی که در سال های آخر در باطن مرز و بوم شروع شده، تصویب و جهت دهی فروشگاه های اینترنتی است. آرم اعتماد الکترونیکی که بوسیله وزارت صنعت، معدن و تجارت جمهوری اسلامی ایران به دکان های آنلاین داده می شود بهترین شیوه برای تشخیص و شناسایی یک وب وبسایت اعتبار از وب وبسایت های نا امن و کلاهبردار است.

  تمامی مغازه های آنلاین می توانند مهم تصویب اسم اینترنتی در سامانه آرم اعتماد الکترونیکی به آدرس www.enamad.ir التماس تصویب داده ها و اختصاص علامت اعتماد را داشته باشند. همینطور همه دکان های گزینه تایید می بایست علامت اعتماد الکترونیکی را (که به رخ یک e آبی رنگ به همپا یک یا یک سری نقطه طلایی رنگ است) در معرض دید بازدیدکنندگان قرار دهند.

  نکته چهارم: به عبارتی طور که می دانید جعل نمودن یک آیکون گرافیکی کار چندان دشواری نیست. در سرانجام اگر می خواهید از امنیت یک وب تارنما تماما مطمئن گردید به اندازه می باشد به صفحه به دست آوردن و کارهای اهمیت آرم اعتماد الکترونیکی در این وب تارنما مراجعه نمایید و اصلی یک جست و جوی ساده، از طبقه بندی شدن وب سایت مورد حیث اطمینان پیدا کنید.

  درگاه بانکی را بررسی کنید

  فروشگاه های آنلاین برای خرید های الکترونیکی از درگاه های متصل به خزانه های طرف قرارداد استعمال می کنند. پس در همین نخست باید دقت داشته باشید که هیچ زمان به فروشگاهی که برای انتقال مبلغ خرید کردن از شماره کارت فردی استعمال می کند اعتماد نکنید. درگاه های بانکی حساس به کارگیری از پروتکل های امن SSL ارتباط شما را دارای خزانه مورد حیث برقرار می کنند. به این ترتیب اگر به نوار نشانی وب وب سایت بانکی که از نحوه دکان به آن متصل شده اید دقت کنید، در شروع آن می بایست کلمه https را تماشا کنید. اگر کاغذ خزانه آیتم حیث با عبارت http هست هیچ گاه دیتاها حساب بانکی خود را در آن وارد کنید.

  حتما بخوانید:
  کارمندان کارخانه آب آشفته از همان رمز عبور TeamViewer و بدون دیوار آتش استفاده کردند

  نکته سوم: در زمان وارد نمودن اطلاعات کارتتان در برگه بانک گزینه نظر، حتی اگر همه موقعیت دیگر هم مثبت بودند تا جای ممکن از کاغذ سوییچ های مجازی (Virtual Keyboard) به کارگیری نمایید تا ضریب امنیتی فعالیت شما فراتر باشد. همچنین تا حد امکان از کافی نت ها و رایانه های موجود در مراکز عمومی مانند مدرسه های و کالج برای انجام خرید اینترنتی استفاده نکنید.

  از مرورگر به روز استعمال کنید

  بسیاری از اشخاص از مرورگرهای قدیمی و غیراستاندارد نظیر اینترنت اکسپلورر ورژن ۶ یا این که مرورگرهای قدیمی دیگر به کارگیری می‌کنند.

  توجه نمائید که اگر به تندرست داده ها خویش اهمیت می‌دهید و دوست دارید که سایت‌های فروشگاه‌های اینترنتی را به صحت روی مرورگر خویش ببینید، از پایانی نسخه مرورگر مورد علاقه‌تان استعمال کنید. چون در اصل مرورگرها خویش حساس مشکلات و حفره‌های امنیتی میباشند که مهم کشف آنان نسخه‌ای تازه جهت پوشش این حفره‌های امنیتی عرضه خواهد شد. پس از نهایی ورژن مرورگرتان به جهت خرید کردن الکترونیکی به کارگیری کنید.

  از رمز دوم پویا به کارگیری کنید

  رمز پویا کارت بانکی یکی از اصلی‌ترین مورد ها امنیتی به جهت جلوگیری از کلاه‌برداری‌های اینترنتی و روش‌های متعدد برداشت غیرمجاز از حساب‌های بانکی محسوب می‌شود. این روز‌ها کلاه‌برداری اینترنتی اهمیت روش‌های متفاوت برداشت غیرمجاز از حساب‌های بانکی در مرزو بوم گسترده شده و بسیاری از کسانی که داده ها پاره ای از روش‌های سارقان امروزی دارا‌هستند مبتلا ضرر‌های هنگفتی شده‌اند. پلیس فتا اعلام کرده که در سال ۹۷، ۲۰ تا ۲۵ هزار پرونده برداشت غیرمجاز که بخش مهمی از آن‌ها به خاطر ناآگاهی مردمی بوده تشکیل‌شده است.

  در حالت رمز اثبات شما برای خرید اینترنتی یا انتقال وجه اینترنتی یک رمز دوم همیشگی دارید که آن را در کنار مشخصات دیگری مانند شماره کارت، کد CVV۲ و تاریخ انقضا وارد می‌کنید. در کلاه‌برداری به طرز فیشینگ سارقان به شکلی اعضا را فریب می‌دهند و آن‌ها را به یک کاغذ جعلی پرداخت می‌کشانند.

  مطرح شدن رمز یک‌بار مصرف یا به عبارتی رمز پویا راهکاری به جهت رسیدن به امنیت در خدمات اینترنتی است. در در مقابل رمز ثابت، رمز پویا قرار داراست و به معنای واژه و کلمه رمزی هست که می‌تواند تنها به جهت یک توشه در تراکنش آیتم به کار گیری قرار گیرد. بر مبنا آنچه پلیس فتا اعلام کرده فیشینگ برهان شکل‌گیری یک‌سوم جرائم سایبری در کشور است. به این خاطر استعمال از رمز دوم یکبارمصرف به‌جای رمز اثبات در دستور عمل قرارگرفته است؛ به‌طوری‌که پیش‌بینی می‌شود مهم جایگزین شده رمز یکبارمصرف از سوی تمامی بانک‌ها می‌توان مقدار قربانیان فیشینگ را به‌طورجدی کمتر داد.

  با پویاسازی رمز دوم کارت‌های بانکی، احتمال سوء‌استفاده از کارت به شدت کاهش می‌یابد و دارندگان کارت‌های بانکی می‌توانند به جای به کارگیری از یک رمز دوم ایستا (ثابت)، در هر توشه خرید اینترنتی یا این که پرداخت‌های مستضعف رمز دوم کارت، از رمز پویا که بانک در اختیارشان قرار می‌دهد، استفاده کنند.

  روش فعالسازی رمز پویا برای خرید کردن اینترنتی

  پویاسازی رمز دوم کارت‌های بانکی تنها و تنها بوسیله بانک صادرکننده کارت انجام می‌شود و مشتریان هر بانک می‌توانند برای اطلاع از روش‌های فعال‌سازی رمز پویای کارت خود به شعب آن خزانه مراجعه کنند. همینطور اخذ رمز پویا از شیوه اس ام اس و یا راهکار‌های مبتنی بر کد‌های دستوری (USSD) از دیگر روش‌های مهیا شده به جهت ارائه آن به مشتریان توسط بانک‌ها است. خزانه مرکزی هم اصلی هدف تحلیل و راهبری این پیامک‌ها، سامانه هریم (هدایت رمز‌های یکبار مصرف) را از شروع دی‌ماه راه‌اندازی خواهد کرد.

  در بخش اعظم بانک‌ها باجه‌ای به منظور ارائه سرویس ها الکترونیک در نظر گرفته شده و مشتریان هر بانک برای اخذ هدایت و سرویس ها دارای ربط مهم رمز پویا می‌توانند به این باجه‌ها مراجعه کرده و خدمات دریافت کنند. همینطور در شکل بروز مشکل، مشتریان می‌توانند همین اساسی را از نحوه روابط‌عمومی مدیریت شعب هر بانک پیگیری کنند. یا اهمیت مرکز پشتیبانی تلفنی خزانه تماس بگیرند.

  نکات پایانی

  معمولا فروشگاه‌های آنلاین، خدمات پرداخت اینترنتی را از روش یکی از از بانک‌های مرزوبوم اخذ می‌کنند. در پرداخت‌های آنلاین هنگامی می‌خواهید تراز پرداخت وجه را از روش کارت انجام دهید وارد درگاه پرداخت خزانه مربوطه خواهید شد.

  بسیاری از سارقان اینترنتی دارای طراحی و ایجاد درگاه‌هایی مشابه به درگاه‌های کلیدی بانکی و آدرس‌های مشابه آن را در اختیار اعضا قرار داده و به محض وارد نمودن داده ها بانکی، اقدام به سرقت داده ها حساب‌های بانکی و در نهایت سرقت وجوه از حساب بانکی عضو می‌کنند، لذا بایستی نسبت به فعال نمودن رمز پویا (یکبار مصرف) حساب بانکی خود اقدام کنند.

  مجرمان سایبری مهم ارائه کالاهای ارزان‌تر قیمت‌های استثنایی و اعتقادوباور نکردنی و طرح‌های وسوسه انگیز اعم از کالا، البسه و کیف و کفش، لوازم خانگی و بسته‌های هدیه اقدام به کلاهبرداری از شهروندان می‌کنند یا کاربر را وارد ورقه جعلی و مشابه سازی شده خزانه کرده یا این که در بعضا از سایت‌های تبلیغاتی وخرید و فروش نظیر دیوارو شیپور اقدام به گرفتن قسمتی از پول کالا به عنوان پیش پرداخت یا به عبارتی بیعانه کرده و آن گاه جدا رابطه می‌کنند.

  در انتها گشوده هم می بایست به این نکته اشاره نماییم که یک مغازه دارای را نمی قدرت فقط با دقت به درجه آن در وب سایت هایی مثل الکسا یا این که تعداد دنبال کنندگان و عضوهای آن شناخت و ممکن می باشد یک ورقه فروشگاهی معمولی در اینستاگرام، امنیت بیشتری از یک وب سایت مالامال زرق و الکتریسیته اینترنتی اصلی هزاران مشاهده کننده و جايگاه جهانی بالا داشته باشد. با رعایت همین نکته ها ساده می توانید خریدی امن و بی دردسر داشته باشید.

  در ده سال اخیر، مهم دقت به شتاب بالای خرید، سرعت بالای ارسال، هزینه کاهش و صرفه جویی از اتلاف وقت افراد به خرید اینترنتی تمایل زیاد متعددی نشان داده‌اند ولی نکته‌ای که همواره از آغاز به دست آوردن و کارهای اینترنتی مطرح بود و افراد نسبت به آ ن نگرانی‌هایی داشتند «عدم وجود اعتماد» است.

  به یاد داشته باشید که حساس دقت به دغدغه‌های افراد در دنیای کنونی، خرید اینترنتی در هر جایی از عالم فرار و گریز ناپذیر است. از همین رو ملاحضات و نکته ها بالا از مهمترین مواردی است که می‌تواند به جهت اعتماد به یک مغازه اینترنتی به شما یاری نماید و درایت شما را نسبت به خطرات و مشکلات احتمالی آتی بالا چیره شود تا در غایت خرید اینترنتی سوای دغدغه‌ای را تجربه نمایید.

  امیدواریم این نوشته توانسته باشد به جهت شما در خرید اینترنتی خوب تر یاری کننده و راهنما باشد.

  با تشکر

  زیاد

  دیدگاهتان را بنویسید

  hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer garnet trade güvenilir mihtml nullednulled themesViagragercekhoca.org