حضور 4+1 فروشگاه خوشنام ، قدرتمند و معروف در فضای مجازی


معرفی 4+1 <span class=changed>دکان</span> <span class=changed>جدید</span> <span class=changed>لوازم</span> خانگی” width=”640″ height=”424″ /></figure>
<p>فهرست:</p>
<ol>
<li><a href=مولودی مال
 • کالی ناب
 • خانگی لند
 • پیشرو مال
 • آبیدر استوک
 • فروشگاه لوازم خانگی اصلی پشتوانه واردات مستقیم، مولودی جنس Moloudimall

  فروشگاه اینترنتی اسباب و اثاث خانگی تیم مولودی محصول با بیش از سه دهه کار حرفه ای در حوزه اسباب و اثاث خانگی، به این معنی که از سال 1370 سرگرم به فعالیت و ارائه بهترین محصولات و برندهای بازار هستش، مجموعه مولودی محصول در راستا فروش لوازم خانگی حیاتی توجه به استانداردها و نیاز مشتریان دارای بالاترین میزان مرغوب بودن و مناسبت ترین قیمت، عمل خویش را در فضای آنلاین و فروش اینترنتی آغاز کرده است.

  هم اکنون مولودی مال مفتخر است که اهمیت توجه به راضی بودن مشتریان و همکاران جزوء خوش نام ترین های بازار اسباب و اثاث خانگی کشور‌ایران باشد. در گفتگویی که حیاتی مادح مولودی مدیر ارشد همین تیم داشتیم، پیام زیبای ایشان را به نسبت مشتریان همین تیم ملازم آوردیم:

  امید است که مشتریان مستمر و کهن هم اهمیت حضور در باشگاه مشتریان سایت مولودی مال، ما را مفتخر کنند و هم زمان از هدایا و تخفیفات ویژه سایت اینترنتی لوازم خانگی مولودی مال برای مشتریان دیرین به کارگیری نمایند. آرزوی مولودی مال، کمال راضی بودن خرید کننده عزیز از خرید کردن خود، می‌باشد.

  مادح مولودی (مدیر ارشد مولودی مال)

  برای مراجعه به سایت مولودی فرآورده میتوانید از آدرس ذیل استفاده نمایید:

  آدرس سایت رسمی مجموعه مولودی مال: مولودی مال

  لوگو مولودی مال
  لوگو مولودی مال

  فروشگاه اینترنتی کالای ناب خانگی، کالی ناب Kalinab

  فروشگاه کالی ناب در سالیان پیشین به تیتر یکی از تامین کنندگان بازار همواره بر سر زبان‌ها بوده است، همین کمپانی عمل خویش در زمینه اسباب خانگی را از سال ۲۰۱۸ اصلی واردات محصولات کلیدی کیفیت دیجیتال شروع کرد. محصولاتی عمدتا اساسی مارک های اپل، شیائومی، انکرو… سیاست این شرکت از به عبارتی ابتدا بر این اورجینال بوده هست که لیاقت مشتری کالی ناب خرید یک کالا اساسی کیفیت و راضی بودن بخش می باشد و نیکی هر کلایی مهم هر قیمیتی.

  اهداف چهارگانه کالی ناب « فروش کالای اورجینال» – «ارسال به موقع کالا» – «برخورداری از قیمت رقابتی» و «خدمات پس از فروش مناسب» می‌باشد. طبیعی می باشد زمانی که هدف شما هم ارائه محصولات اصلی کیفیت و نیز قیمت مناسب و رقابتی میباشد کار فراوان پیچیده و مشکلی را پیش بر روی خویش کالی ناب خواهید گذاشت. البته این مجموعه امیدوار میباشد که به کمک معبود و عملکرد همکاران کماکان که تا به امروز در تحقق این حساس چیره بوده‌اند در آتی نیز جهت جلب رضایت مندی بخش اعظم مشتریانشان کارایی ببیشتری رخ بدهند.

  کالی ناب بی حریف در قیمت محصولات شیائومی در بازار

  در ضمن مغازه کالی ناب رو در راستا محصولات شیائومی اعم از: تلویزیون شیائومی، جاروبرقی رباتی شیائومی، مانیتور های شیائومی، اسکوتر شیائومی، تصفیه هوای شیائومی، بخار پز و محصولات خانگی خاصتا شیائومی کلیدی بها رقابتی و زیاد عالی به نسبت بازار قیمت محصولات شیائومی در لحاظ گرفت.

  برای مراجعه به فروشگاه کالی ناب و دیدن قیمتهای محشر محصولات شیائومی می‌توانید بر روی لینک و پیوند پایین کلیک نمایید:

  آدرس وب وبسایت دکان اینترنتی کالی ناب: کالی ناب

  لوگو کالی ناب
  لوگو مغازه کالی ناب

  فروشگاه محصولات منزل و جهیزیه عروس خانگی لند Khanegiland

  یک تارنما مورد پسند به جهت بانوان و نوعروسان خلل پسند، مجموعه خانگی لند از سال ۹۶ به عنوان یک بازرگانی مطمئن و به رخ حرفه‌ای در بازار بانه حضور داشته می باشد و از در آغاز سرمایه خویش را بر تنظیم محصولات اساسی میزان مرغوب بودن سازه گذاشته است.

  بهار سال ۱۴۰۰ کرکره مغازه اینترنتی خانگی لند را بالا رفت. خانگی لند متولد شد تا مهم خدماتی گوناگون و گلچین نمودن از بهترین برندهای بازار به جای همگی چیز فروشی و فروش نامطمئن، حیاتی نگاهی اساسی و هدف راضی بودن مشتریان خویش را از در بین تنوع کالاهای موجود در بازار بهترین ها را به زعم نظرات کارشناسان خویش انتخاب کند؛ مطمئن‌تر، دارای کیفیت‌تر و اصلی ارزش های منصفانه را به مشتریان جانِ خود ارائه دهد. 

  فروشگاه اینترنتی اسباب خانگی اورجینال

  در رابطه حساس وبسایت خانگی لند اصلی مدیر فروش با شخصیت همین مجموعه توانا و حساس میزان مرغوب بودن صحبت کردیم و از میزان مرغوب بودن محصولات و تنوع زیاد دوچندان همین تارنما به نسبت سایر سایتها فروش اینترنتی محصولات اسباب خانگی سوال پرسیدیم، اما جواب آقای هیمن عبداله پوری دوچندان دیدنی و به اندازه بود:

  در سال چهارم فعالیت خواستیم کاری بزرگ‌تر کنیم و قدمی نو برداریم. آستین‌ها را بالا زدیم و اساسی مجموعه‌ای از بهترین مراکز مستقیم صادرات محصولات اثاثیه خانگی و اسباب و اثاث جانبی بر سر میز مذاکره نشستیم و حساس متخصصین این حوزه در جهت همکاری به جهت پشتیبانی و راهنمایی خرید کردن مشتریان به توافق رسیدیم. و ما تصمیم داریم در ادامه این مسیر، قدم‌های محکم‌تری برداریم.

  آقای هیمن عبداله‌پوری مدیریت فروش مجموعه خانگی لند

  مشاهده و باز‌نگری محصولات وبسایت خانگی لند توصیه میشه، علی الخصوص برای بانوان و دوستانی که برای تهیه و تنظیم جهیزیه عروس در تکاپو هستند.

  خانگی لند لوگو
  لوگو فروشگاه اینترنتی خانگی لند

  آدرس سایت خانگی لند یک عدد از بهترین مراجع تهیه و تنظیم و خرید کردن جهیزیه عروس از بانه: خانگی لند

  پیشرومال یک تارنما جامع از اسباب و اثاث خانگی و محصولات تکنولوژی روز جهان pishromall

  سایت فروشگاه اینترنتی پیشرو مال ، از تحت مجموعه سایتهایی می باشد که تمرکز حیاتی آن ها بر محصولات خاص و تکنولوژیک است، همین فروشگاه در سال 1400 اهمیت فروش محصولات سایت آمازون در ایران و مهم بها کاهش از این وبسایت بر سر زبانها افتاد.

  پیشرومال به صورت جدی، کار خود را در زمینه محصولات ‘خانگی گجت و جانبی اصلی کیفیت و گارانتی دار در سال 1401 آغاز کرد. هدف همین مجموعه فروش محصولات اهمیت کیفیت و کلیدی قیمت های مناسب و سرویس ها متفاوتی از دیگر سایت ها می باشد. مجموعه پیشرومال کارایی بر ارسال محصولات در پرسرعت ترین زمانه و بالاترین سرویس ها را دارد.

  مشاوره خرید و پشتیبانی مشتریان در کمترین زمان ممکن را دارد. بها محصولات موجود در پیشرومال سعی شده همواره به روز باشد و میتوانید اصلی تصور راحت تصویب سفارش نمائید.

  در واقع موضوع خاصی که پیشرو محصول را در منتخب همین مقاله ما گنجانده حضور گسترده محصولات تارنما پیروز آمازون در محصولات همین سایت اینترنتی می باشد.

  حتما سری به همین وبسایت بزنید، احتمال دارد شما نیز نظیر ما محصولاتی رو اونجا پیدا کنید که در سایر سایتها یا سرچ های اینترنتی ایرانی نتونید ببینید:

  سایت پیشرومال: پیشرومال

  فروشگاه پیشرومال
  لوگو مغازه پیشرومال

  یک وبسایت بینظیر برای خرید کردن لپ تاپ استوک، برند اسم آشنای آبیدر استوک Abidarstok

  اما برسیم به معرفی پنجمی گزینه از لیست معرفی 1+4 دکان برتر، فروشگاهی غیر لوازم خانگی ولی لازم برای علاقمندان به لپ تاپ و خرید لپ تاپ، فروشگاه اینترنتی آبیدر استوک به عنوان وبسایت فروش لپ تاپ استوک از سال ٩٧ درگیر به فعالیت شده است.

  حتما بخوانید:
  مشکلات ماینینگ! نگاهی به برخی مشکلات رایج در مورد استخراج

  خرید اینترنتی لپ تاپ استوک این قابلیت را برای مشتریان فراهم می‌آورد که بها ها را مقایسه نمایند و بتوانند مدل‌های متنوعی را باز‌نگری کنند. نکته جالب در گزینه لپ تاپ استوک ارزش آن است. میزان دارایی گزینه نیاز برای خرید لپ تاپ استوک تقریبا یک سوم بودجه مورد نیاز به جهت خرید یک لپتاپ جدید حیاتی مشخصاتی شبیه است.

  اما آنچه مغازه لپ تاپ آبیدر استوک را از سایر رقبا متمایز می کند، علاوه بر قیمت منصفانه و رقابتی پشتیبانی و مشاوره خوب قبل از خرید لپ تاپ استوک می باشد. شما میتوانید قبل از خرید کردن هر لپ تاپی دارای این گروه در ارتباط باشید و محصولات این فروشگاه رو یه نگاه بندازید.

  آبیدر استوک، پشتیبانی و خرید سوای نگرانی

  مسئله اساسی در خرید لپ تاپ های استوک کیفیت و اطمینان از کارکرد و سالم بودن دستگاه است، آبیدر استوک در یک ابتکار عالی به جهت راحتی تصور مشتریان، مطلقا قبل از ارسال لپ تاپ تصاویر و عکسهای تمام دستگاه را برای مشتریان ارسال میکنند.

  همچنین مهلت استعمال مشخصی را برای اعضا در نظر گرفته اند که در صورتی که در زمانه استفاده مشکلی متوجه دستگاه شد بدون هزینه دستگاه را رجوع و برگشت داده و یا این که هزینه را به حساب مشتری واریز مینمایند و یا دستگاهی بدون اختلال احتمالی به جهت ایشان ارسال میکنند.

  یکی دیگر از خدماتی که به وسیله آبیدر استوک ارائه می‌شود، قابلیت و امکان تحویل حضوری لپ تاپ استوک در شهر تهران می‌باشد. اساسی اعتنا به حجم بالای سفارشات، سعی کرده‌ایم تا ارسال دستگاه‌ها در اسرع انجام شود. (معمولا کاهش از ۴ روز کاری)

  برای خرید و یا مشاهده نوع های محشر لپ تاپ استوک حتما به آبیدر استوک سر بزنید:

  خرید و ارزش لپ تاپ استوک : آبیدر استوک

  در نهایت در یک جدول می تونیم همین چهار دکان رو مهم هم مقایسه کنیم:

  در جدول پایین عملکرد کردیم بهترین خصوصیت های هر دکان اینترنتی را در یک نگاه به شما عرضه داریم.

  نام فروشگاه تنوع محصولات محصولات خاص پشتیبانی واردات مستقیم تحویل در محل پشتیبانی
  مولودی مال بالا بله بله بله عالی
  کالی ناب بالا بله (شیائومی) بله بله عالی
  خانگی لند بالا بله (جهیزیه عروس) خیر بله عالی
  پیشرو مال متوسط بله (محصولات آمازون) بله برای تهران خوب
  آبیدر استوک بالا بله (مایکروسافت سرفیس) بله برای تهران عالی
  جدول مقایسه خدمات 1+4 فروشگاه معرفی شده

  در صورتی که شما نیز مغازه لطف میشناسید مسلما معرفی کنید.

  نکات اساسی در خرید اینترنتی

  امکان خرید کردن و فروش امن از طرز اینترنت، دلیلی اهمیت به جهت برد کسب‌وکارهای اینترنتی است. بسیاری از مشتریان نسبت به این مدل معاملات شک وتردید دارا هستند زیرا نگران‌اند که داده ها شخصیشان به وسیله هکرها یا این که کلاهبرداران اینترنتی به سرقت برود. اهمیت یاری علم روز و فناوری‌های نوین، انجام معاملات امن امکان‌پذیر می‌شود.

  این فناوری‌ها به‌سرعت در هم اکنون پیشرفت‌ میباشند و هر روز به جهت امنیت و راحتی اکثر خرید و فروش اینترنتی یک استراتژی جدید ابتکار عمل می‌شود. اهمیت وجودِ این، هنوز نیز اکثری از صاحبان کسب‌وکار و مشتریانشان در استفاده از internet شک دارا هستند و نگران مسائل امنیتی هستند.

  نکته حساس که در خرید اینترنتی بایستی به آن دقت کنید این است که خرید خود را از یک وبسایت معتبر و خوش سابقه انجام دهید. بدون شک نظرات کاربران در رابطه اساسی ارآیه محصول و راضی بودن مشتریان را در نظر بگیرید.

  به این نکته توجه نمایید که برای پیدا نمودن تارنما های اعتبار در نتیجه های کاوش ممکن هست تقلبی صورت دهد تا شما را به بیراهه ببرد، پس سعی کنید سایت هایی که میشناسید را تعیین نمایید نیکی لزوما وبسایت هایی که در نتیجه های ابتدایی وب سایت گوگل بالا آمده اند. در اسم تارنما مراقب غلط املایی یا دامنه ی آن (به عنوان مثال .net به جای .com .net) باشید و مسلما از صدق و صحت آدرس سایت اطمینان حاصل کنید.

  حتما از سایتهای حیاتی ssl اعتبار خرید کردن کنید

  هرگز حساس به کار گیری از کارت اعتباری خود از سایتی که رمزگذاری SSL (لایه سوکت های امن) را نصب نکرده هست ، هیچ خرید آنلاین و یا پرداخت بانکی اینترنتی را انجام ندهید. البته این آیتم را چطور متوجه شویم؟ سایتی که حساس SSL رمزگذاری شده می باشد آدرس اینترنتی آن با HTTPS شروع می شود نه تنها حساس HTTP.

  علاوه بر همین نمادی از یک قفل کوچک نیز در نشانی توشه آن ظاهر می شود ، که به طور معمول در سمت چپ URL در نوار آدرس یا این که نوار وضعیت تحت قرار دارد که رده قرارگیری آن ، بستگی به دسته مرورگر شما دارد. استاندارد HTTPS هم اکنون حتی در تارنما هایی که خرید اینترنتی را ارائه نمی دهند هم فعال هست ونشانه ای از امن بودن آن سایت دارد. این استاندارد تا جایی کلیدی میباشد که گوگل Chrome هر کاغذ ی بدون رمزگذاری SSL را به عنوان “ایمن نیست” پرچم گذاری می کند.

  از رمز دوم پویا استفاده کنید

  رمز پویا کارت بانکی یکی از از اصلی‌ترین موارد امنیتی به جهت جلوگیری از کلاه‌برداری‌های اینترنتی و روش‌های مختلف برداشت غیرمجاز از حساب‌های بانکی محسوب می‌شود. همین روز‌ها کلاه‌برداری اینترنتی حیاتی روش‌های متفاوت برداشت غیرمجاز از حساب‌های بانکی در مرزوبوم مضاعف گسترده شده و بسیاری از اشخاصی که دیتاها مقداری از روش‌های سارقان امروزی دارا هستند دچار ضرر‌های هنگفتی شده‌اند. پلیس فتا اعلام کرده که در سال ۹۷، ۲۰ تا ۲۵ هزار پرونده برداشت غیرمجاز که بخش مهمی از آن‌ها به خاطر ناآگاهی مردمی بوده تشکیل‌شده است.

  در وضعیت رمز اثبات شما برای خرید کردن اینترنتی یا این که انتقال وجه اینترنتی یک رمز دوم همیشگی دارید که آن را در کنار مشخصات دیگری نظیر شماره کارت، کد CVV۲ و تاریخ انقضا وارد می‌کنید. در کلاه‌برداری به نحوه فیشینگ سارقان به شکلی اعضا را فریب می‌دهند و آن‌ها را به یک صفحه جعلی پرداخت می‌کشانند.

  مطرح شدن رمز یک‌بار مصرف یا همان رمز پویا راهکاری برای وصال به امنیت در خدمات اینترنتی است. در مقابل رمز ثابت، رمز پویا قرار دارد و به معنای کلمه و واژه رمزی هست که می‌تواند صرفا برای یک توشه در تراکنش گزینه استعمال قرار گیرد. بر اساس آنچه پلیس فتا اعلام کرده فیشینگ عامل شکل‌گیری یک‌سوم جرائم سایبری در مملکت است. به همین خاطر به کارگیری از رمز دوم یکبارمصرف به‌جای رمز اثبات در امر عمل قرارگرفته است؛ به‌طوری‌که پیش‌بینی می‌شود حساس جایگزین شده رمز یکبارمصرف از سوی همه بانک‌ها می‌توان میزان قربانیان فیشینگ را به‌طورجدی کمتر داد.

  حتما بخوانید:
  شاعر و مسئول ادبی کانون تابناک درگذشت

  با پویاسازی رمز دوم کارت‌های بانکی، احتمال سوء‌استفاده از کارت به شدت کاهش می‌یابد و دارندگان کارت‌های بانکی می‌توانند به جای استفاده از یک رمز دوم ایستا (ثابت)، در هر بار خرید کردن اینترنتی یا این که پرداخت‌های مستمند رمز دوم کارت، از رمز پویا که بانک در اختیارشان قرار می‌دهد، به کارگیری کنند.

  اهمیت داشتن درگاه پرداخت

  یکی از بهترین کار هایی که در سال های اخیر در داخل میهن آغاز شده، تصویب و سوق‌دهی مغازه های اینترنتی است. آرم اعتماد الکترونیکی که بوسیله وزارت صنعت، معدن و تجارت جمهوری اسلامی ایران به فروشگاه های آنلاین داده می شود بهترین رویه به جهت تشخیص و شناسایی یک وب وبسایت اعتبار از وب سایت های نا امن و کلاهبردار است.

  تمامی فروشگاه های آنلاین می توانند اصلی تصویب اسم اینترنتی در سامانه آرم اعتماد الکترونیکی به آدرس www.enamad.ir درخواست تصویب داده ها و اختصاص نماد اعتماد را داشته باشند. همچنین تمامی فروشگاه های مورد تایید می بایست نشانه اعتماد الکترونیکی را (که به شکل یک e آبی رنگ به همپا یک یا یکسری نقطه طلایی رنگ است) در معرض دید بازدیدکنندگان قرار دهند.

  نکته چهارم: همان طور که می دانید جعل نمودن یک آیکون گرافیکی عمل چندان سختی نیست. در عاقبت درصورتیکه می‌خواهید از امنیت یک وب وب سایت تماما مطمئن گردید به اندازه میباشد به ورقه کسب و کارهای دارای نشانه اعتماد الکترونیکی در این وب سایت مراجعه نمایید و مهم یک جست و جوی ساده، از طبقه بندی شدن وب سایت آیتم لحاظ اطمینان پیدا کنید.

  درگاه بانکی را بررسی کنید

  فروشگاه های آنلاین برای خرید های الکترونیکی از درگاه های متصل به خزانه های طرف قرارداد استعمال می کنند. پس در همین نخست می بایست دقت داشته باشید که هیچوقت به فروشگاهی که به جهت انتقال مبلغ خرید از شماره کارت فردی استفاده می نماید اعتماد نکنید. درگاه های بانکی با استفاده از پروتکل های امن SSL رابطه شما را اصلی بانک مورد لحاظ برقرار می کنند. به این ترتیب اگر به نوار نشانی وب سایت بانکی که از نحوه مغازه به آن متصل شده اید دقت کنید، در ابتدای آن می بایست کلمه https را بازدید کنید. در صورتی که صفحه بانک آیتم نظر مهم عبارت http هست هیچ زمان دیتاها حساب بانکی خود را در آن وارد کنید.

  نکته سوم: در هنگام وارد کردن داده ها کارتتان در برگه بانک مورد نظر، حتی چنانچه همگی موقعیت دیگر نیز مثبت بودند تا جای ممکن از برگه دکمه های مجازی (Virtual Keyboard) استعمال نمایید تا ضریب امنیتی کار شما بالاتر باشد. همینطور تا حد امکان از کافی نت ها و رایانه های موجود در مرکز ها عمومی مثل مدرسه های و کالج به جهت انجام خرید اینترنتی به کارگیری نکنید.

  از مرورگر به روز استعمال کنید

  بسیاری از اشخاص از مرورگرهای سابق و غیراستاندارد نظیر اینترنت اکسپلورر نسخه ۶ یا مرورگرهای دیرین دیگر به کارگیری می‌کنند.

  توجه فرمایید که در صورتی که به سالم دیتاها خود حیاتی می‌دهید و دوست دارید که سایت‌های فروشگاه‌های اینترنتی را به درستی روی مرورگر خویش ببینید، از آخری ورژن مرورگر آیتم علاقه‌تان به کارگیری کنید. چون در اورجینال مرورگرها خود مهم مشکلات و حفره‌های امنیتی میباشند که حیاتی کشف آنان نسخه‌ای تازه جهت پوشش این حفره‌های امنیتی عرضه خواهد شد. پس از نهایی ورژن مرورگرتان برای خرید کردن الکترونیکی استفاده کنید.

   

  روش فعالسازی رمز پویا برای خرید اینترنتی

  پویاسازی رمز دوم کارت‌های بانکی تنها و تنها به وسیله خزانه صادرکننده کارت انجام می‌شود و مشتریان هر خزانه می‌توانند برای اطلاع از روش‌های فعال‌سازی رمز پویای کارت خود به شعب آن خزانه مراجعه کنند. همینطور اخذ رمز پویا از طرز اس ام اس و یا این که راهکار‌های مبتنی بر کد‌های دستوری (USSD) از دیگر روش‌های فراهم شده برای ارائه آن به مشتریان بوسیله بانک‌ها است. بانک مرکزی هم حیاتی هدف نظارت و راهبری همین پیامک‌ها، سامانه هریم (هدایت رمز‌های یکبار مصرف) را از شروع دی‌ماه راه‌اندازی خواهد کرد.

  در بخش اعظم بانک‌ها باجه‌ای به مراد ارائه خدمات الکترونیک در حیث گرفته شده و مشتریان هر بانک به جهت اخذ هدایت و سرویس ها مرتبط اهمیت رمز پویا می‌توانند به همین باجه‌ها مراجعه کرده و سرویس ها اخذ کنند. همچنین در شکل پیدایش مشکل، مشتریان می‌توانند همین اصلی را از شیوه روابط‌عمومی مدیر شعب هر بانک پیگیری کنند. یا این که با مرکز پشتیبانی تلفنی بانک تماس بگیرند.

  نکات پایانی

  معمولا فروشگاه‌های آنلاین، سرویس ها پرداخت اینترنتی را از روش یکی از بانک‌های مرزوبوم دریافت می‌کنند. در پرداخت‌های آنلاین زمانی می‌خواهید مرحله پرداخت وجه را از روش کارت انجام بدهید وارد درگاه پرداخت خزانه مربوطه خواهید شد.

  بسیاری از سارقان اینترنتی کلیدی طراحی و ساخت درگاه‌هایی مشابه به درگاه‌های حساس بانکی و آدرس‌های مشابه آن را در اختیار کاربران قرار داده و به محض وارد نمودن اطلاعات بانکی، اقدام به سرقت اطلاعات حساب‌های بانکی و در غایت سرقت وجوه از حساب بانکی عضو می‌کنند، لذا بایستی نسبت به فعال نمودن رمز پویا (یکبار مصرف) حساب بانکی خویش مبادرت کنند.

  مجرمان سایبری اهمیت ارائه کالاهای ارزان‌تر قیمت‌های استثنایی و باور نکردنی و طرح‌های وسوسه انگیز اعم از کالا، البسه و کیف و کفش، اسباب خانگی و بسته‌های هدیه مبادرت به کلاهبرداری از شهروندان می‌کنند یا این که عضو را وارد برگه جعلی و مشابه سازی شده بانک کرده یا در بعضی از سایت‌های تبلیغاتی وخرید و فروش مانند دیوارو شیپور اقدام به گرفتن منتخب از پول جنس به عنوان پیش پرداخت یا همان بیعانه کرده و آنگاه قطع ارتباط می‌کنند.

  در نقطه نهایی باز نیز بایستی به همین نکته اشاره کنیم که یک فروشگاه اعتبار را نمی توان صرفا اساسی توجه به درجه آن در وب تارنما هایی نظیر الکسا یا تعداد دنبال کنندگان و عضوهای آن شناخت و ممکن هست یک کاغذ فروشگاهی ساده در اینستاگرام، امنیت بیشتری از یک وب وب سایت لبریز زرق و الکتریسیته اینترنتی حیاتی هزاران بازدید کننده و مرتبه جهانی بالا داشته باشد. اهمیت رعایت این نکته ها بی آلایش می توانید خریدی امن و بی دردسر داشته باشید.

  در دهه اخیر، اساسی توجه به سرعت بالای خرید، سرعت بالای ارسال، هزینه کمتر و صرفه جویی از اتلاف وقت اشخاص به خرید اینترنتی رغبت زیاد متعددی نشان داده‌اند ولی نکته‌ای که همواره از شروع به دست آوردن و کارهای اینترنتی مطرح بود و اشخاص نسبت به آ ن نگرانی‌هایی داشتند «عدم وجود اعتماد» است.

  به یاد داشته باشید که حساس توجه به دغدغه‌های افراد در دنیای کنونی، خرید کردن اینترنتی در هر جایی از دنیا فرارو گریز ناپذیر است. از همین رو ملاحضات و نکته ها بالا از مهمترین مواردی هست که می‌تواند برای اعتماد به یک فروشگاه اینترنتی به شما کمک نماید و دور اندیشی شما را نسبت به خطرات و مشکلات احتمالی آینده بالا ببرد تا در نهایت خرید کردن اینترنتی فارغ از دغدغه‌ای را تجربه نمایید.

  امیدواریم این مقاله توانسته باشد به جهت شما در خرید اینترنتی خوبتر امداد کننده و راهنما باشد.

  با تشکر

  دیدگاهتان را بنویسید

  hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort garnet trade güvenilir mihtml nullednulled themesViagraGoruntulu SohbetMobil Ödeme Bozdurmarekorbetbetboogenco bahisdeneme bonusu veren sitelerBağlama büyüsü