CenturyLink به جای نصب فیبر ، مش مس را در 20 کشور به فروش می رساند

[ad_1]

ون سرویس CenturyLink ، که از پشت دیده می شود ، با چندین آرم CenturyLink قابل مشاهده است.
بزرگنمایی / ون سرویس CenturyLink در 2 مه 2019 در سانتافه ، نیومکزیکو پارک شده است.

CenturyLink بخش بزرگی از شبکه مس خود را در 20 ایالت به یک شرکت خصوصی می فروشد و به شرکت مخابرات اجازه می دهد از مناطق روستایی خارج شود ، جایی که برنامه ای برای نصب فناوری فیبر در خانه ندارد. CenturyLink موافقت کرده است که این شبکه ها را به قیمت 7.5 میلیارد دلار به Apollo Funds ، صندوق سرمایه گذاری خصوصی که توسط Apollo Global Management اداره می شود ، بفروشد. آپولو همچنین 1.4 میلیارد دلار بدهی از CenturyLink خواهد گرفت.

بر اساس این قرارداد ، که انتظار می رود در نیمه دوم سال 2022 بسته شود ، آپولو CenturyLink ILEC (اپراتور فعال مبادلات محلی) را در 20 کشور ، از جمله “مصرف کنندگان ، مشاغل کوچک ، عمده فروشان و عمدتا مشتریان و دارایی های شرکت های خدمات مشتری” ، خریداری می کند. شبکه های معلق به هفت میلیون خانه و مشاغل می رسند ، اما فقط 200،000 نفر در محل کار دارند.

CenturyLink می گوید که شبکه های ILEC خود را در 16 ایالت ، جایی که 2.4 میلیون فیبر در 21 میلیون خانه و مشاغل در محل استقرار وجود دارد ، حفظ می کند و می گوید که این شبکه ها با “کابل های تصویری و فیبر نوری” خود با فرصت های ساخت خانه “همپوشانی قابل توجهی” دارند. “

CenturyLink اخیراً به “Lumen” تغییر نام داد ، اما هنوز از برند CenturyLink برای مشتریان مسکونی و مشاغل کوچک استفاده می کند در حالی که از مارک Lumen برای مشتریان شرکتی استفاده می کند.

خانه ها در امتداد خطوط قدیمی مس در حال ناپدید شدن هستند

جف استوری ، مدیرعامل لومن در یک کنفرانس با سرمایه گذاران گفت 70 درصد از بازارهایی که لومن در این معامله نگه می دارد در مناطق شهری و حومه است و این نوع بازارهایی است که به احتمال زیاد لومن در ارتقاء آنها سرمایه گذاری می کند. Telecompetitor می نویسد که خدمات پهن باند به ارائه مبتنی بر فیبر خود ، معروف به Quantum ، می پردازد.

استوری گفت ، در ایالت هایی که شبکه های CenturyLink به فروش می رسند ، “ما می دانستیم که بعید است سرمایه گذاری در این بازارها را بر سایر فرصت های تجاری و Quantum Fiber در اولویت قرار دهیم.” شبکه های معلق 1.3 میلیون مشترک CenturyLink در اینترنت دارند ، تقریباً همه آنها از DSL مسی استفاده می کنند. حدود 59000 از این مشترکان فیبر نوری هستند.

آپولو همچنین به مشتریان تلفن ثابت CenturyLink خدمات رسانی خواهد کرد. CenturyLink شمارش تعداد مشترکان تلفن خود را چند سال پیش متوقف کرد ، اما این شرکت در پایان سال 2017 10.3 میلیون خط تلفن داشت. اخیراً ، گروه Voice and Others 518 میلیون دلار درآمد داشته است. میلیارد دلار در حجم شرکت رده بازار در سه ماهه دوم سال 2021. از جمله بخش های مسکونی و تجاری ، خدمات صوتی این شرکت 1.5 میلیارد دلار از مجموع 4.9 میلیارد دلار درآمد سه ماهه به دست آورد. بقیه پهنای باند مصرفی ، IP کسب و کار و خدمات داده ، خدمات محاسبه و برنامه و خدمات زیرساخت های نوری است.

جایی که تورها هستند

این شبکه ها تحت نام CenturyLink به فروش می رسند و در آلاباما ، آرکانزاس ، جورجیا ، ایلینوی ، ایندیانا ، کانزاس ، لوئیزیانا ، میشیگان ، می سی سی پی ، میسوری ، نیوجرسی ، کارولینای شمالی ، اوهایو ، اوکلاهما ، پنسیلوانیا ، کارولینای جنوبی و تنسی ، تنسی ، ویسکانسین واقع شده اند. .

CenturyLink / Lumen هر دو ILEC و CLEC (اپراتورهای مبادله محلی رقیب) را اداره می کند ، دومی معمولاً به جای داشتن خطوط خود از اپراتورهای موجود خطوط را اجاره می کند. این شرکت CLEC را در 36 ایالت که در آن فعالیت می کند حفظ می کند و ILEC را در آریزونا ، کلرادو ، فلوریدا ، آیداهو ، آیووا ، مینه سوتا ، مونتانا ، نبراسکا ، نوادا ، نیومکزیکو ، داکوتای شمالی ، اورگن ، داکوتای جنوبی ، یوتا ، واشنگتن حفظ می کند. و وایومینگ Telecompetitor گزارش داد که CenturyLink / Lumen “3.4 میلیون مشترک با پهنای باند از جمله 687000 مشترک فیبر را حفظ خواهد کرد.”

آپولو وعده ارتقاء فیبر را می دهد

این فروش ممکن است روند طولانی مدت مشتریان DSL در مناطق روستایی را که از ارتقاء فیبر نوری خودداری می کنند ادامه دهد در حالی که شبکه های قدیمی مس از کار می افتد. بعید است CenturyLink شبکه هایی را که قبلاً با فروش آنها موافقت کرده است ارتقا دهد ، اما به کار آنها تا یک سال دیگر ادامه می دهد. مشخص نیست که Apollo چه میزان از فیبر استفاده خواهد کرد ، اما این شرکت می گوید سرمایه گذاری این شرکت “با ارائه خدمات اینترنتی سریعتر و مطمئن تر در بسیاری از بازارهای روستایی ، که به طور سنتی توسط ارائه دهندگان پهنای باند به طور ناکافی ارائه می شود ، ضمن تسریع در ارتقاء فناوری نوری کمک خواهد کرد. بهترین خدمات به مشتریان “

در سال های اخیر ، CenturyLink / Lumen بیشتر بر روی خدمت به مشاغل بزرگ تمرکز کرده است ، استراتژی ای که تا حدی با دستیابی به سطح 3 در 2017 تقویت شده است.

[ad_2]

منبع: tarjome-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum https://www.fivesosyalmedya.com/garnet trade güvenilir mihtml nullednulled themes1xbet girişbuy instagram followersMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbet