[ad_1]

تصویر عکس کنترل از راه دور جلوی صفحه تلویزیون که محتوای تلویزیون Hulu را نشان می دهد.

گتی ایماژ صادقانه

Hulu در حال افزایش قیمت ماهانه بسته پخش جریانی مستقیم خود از 54.99 دلار به 64.99 دلار است که از 18 دسامبر آغاز می شود و با ادامه یک سری افزایش قیمت از خدمات آنلاین ویدئویی که جایگزینی برای تلویزیون کابلی و ماهواره ای ارائه می دهند. این افزایش برای مشترکان موجود و جدید اعمال خواهد شد.

Hulu + Live TV در اواسط سال 2017 با 40 دلار در ماه آغاز به کار کرد ، اما تا دسامبر 2019 به 54.99 دلار در ماه رسید. قیمت جدید 64.99 دلار در ماه برای بسته با بیش از 65 کانال زنده به علاوه دسترسی است. به نمایش و فیلم های درخواستی کتابخانه Hulu با پشتیبانی تبلیغات.

Hulu همچنین یک طرح تلویزیونی زنده با دسترسی بدون آگهی به کتابخانه جریان ارائه می دهد. قیمت این بسته از 60.99 دلار به 70.99 دلار در ماه افزایش خواهد یافت. همچنین برنامه ای برای تلویزیون زنده و بدون کتابخانه جریان Hulu در نظر گرفته شده است که از 53.99 دلار به 63.99 دلار در حال افزایش است.

هولو اعلان افزایش قیمت های آینده را برای مشترکان موجود ارسال کرد و دیروز این تغییر را در وب سایت خود تأیید کرد. ارزان ترین طرح ، که فقط شامل کتابخانه پخش جریانی با پشتیبانی تبلیغات است ، بدون هیچ کانال زنده ای ، با قیمت 5.99 دلار در ماه باقی خواهد ماند. نسخه بدون تبلیغات 11.99 دلار باقی خواهد ماند. برای مقایسه ، برنامه های Netflix ماهانه 8.99 تا 17.99 دلار پس از افزایش ماه گذشته است.

صاحب اکثریت Hulu شرکت والت دیزنی است. Comcast 33 درصد سهام این شرکت را در اختیار دارد ، اما دیزنی از ماه مه 2019 کنترل کامل عملیاتی خود را دارد.

افزایش قیمت در اطراف

آخرین افزایش قیمت هولو آن را مطابق با YouTube TV می کند ، از 35 ژوئن در سال 2017 به 64.99 دلار از ژوئن 2020 رسیده است. تلویزیون AT&T اکنون با 55 دلار در ماه شروع می شود ، در حالی که برنامه خانواده FuboTV از 64.99 دلار در ماه شروع می شود. تلویزیون اسلینگ ماهانه 30 دلار شروع می شود.

افزایش دوره ای قیمت ها در زندگی مشترکان تلویزیون های کابلی و ماهواره ای برای چندین دهه یک واقعیت تأسف آور بوده است. با استفاده از سرویس پخش جریانی ، مشتریان همچنان می توانند در هزینه های خود صرفه جویی کنند – به عنوان مثال AT&T برای هر مشتری به طور متوسط ​​130.55 دلار در هر ماه برای DirecTV و سایر خدمات تلویزیون برتر آن هزینه می کند. اما همانطور که در واکنش به افزایش اخیر قیمت های هولو نشان داده شده است ، افزایش قیمت های جریانی برای مشتریان آزار دهنده است.

ارائه دهندگان تلویزیون معمولاً افزایش قیمت ها را مقصر افزایش هزینه های برنامه می دانند. اما برخی از ارائه دهندگان تلویزیون بزرگ خودشان به وفور از این برنامه ها برخوردارند ، بنابراین نمی توانند مسئولیت افزایش قیمت ها را به طور کامل کنار بگذارند. به عنوان مثال دیزنی صاحب ESPN ، ABC و کانالهای دیگری است که در هولو و سایر سرویسهای تلویزیونی یافت می شود.

ترتیب کانال و ویژگی های اضافی بسته به سرویس بسیار متفاوت است ، بنابراین ارزش دارد قبل از استفاده از سرویس پخش جریانی ، به گزینه های مختلف تلویزیون زنده نگاه کنید. اگرچه افزایش قیمت مطلوبیت سرویس های جریانی را کاهش می دهد ، بدون شک سیستم عامل های آنلاین از نظر انتخاب و انعطاف پذیری مزایایی نسبت به کابل و ماهواره دارند. مشتریان گزینه های بیشتری برای پخش آنلاین دارند ، انصراف و استفاده از سرویس دیگری آسان تر است و قیمت گذاری معمولاً آسان تر است – با یک استثنا one قابل توجه در قالب تلویزیون AT&T.

[ad_2]

منبع: tarjome-news.ir

ایندکسر