Pornhub بارگذاری توسط کاربران ناشناس را در میان تحقیقات درباره کودک آزاری ممنوع می کند


آرم Pornhub در غرفه شرکت در طی یک کنفرانس صنعت.
بزرگنمایی / آرم Pornhub در غرفه شرکت در جریان نمایشگاه بزرگسالان AVN 2018 در تاریخ 25 ژانویه 2018 در لاس وگاس ، نوادا.

Pornhub گفت که بارگذاری توسط کاربران ناشناس را برای جلوگیری از سو abuse استفاده جنسی از “مطالب ناخواسته” و فیلم ها با کودکان ممنوع کرده است.

دیروز در بیانیه اشتراک گذاری ویدیوی پورنوگرافی گفته شد: “از این به بعد ، ما فقط به کاربران کاملاً مشخص اجازه بارگذاری محتوا را خواهیم داد.” در حال حاضر ، “فقط شرکای محتوا و افرادی که در برنامه مدل هستند می توانند محتوا را در Pornhub بارگذاری کنند. در سال جدید ، ما یک فرایند تأیید را پیاده سازی می کنیم تا هر کاربر با تکمیل موفقیت آمیز پروتکل احراز هویت ، محتوا را بارگذاری کند. “

Pornhub همچنین گفت که این امر توانایی بارگیری مطالب از سایت را حذف می کند ، “به جز بارگیری های پولی در برنامه مدل سازی معتبر. همراه با فناوری اثر انگشت ، این امکان محتوا را که قبلا از سیستم عامل برداشته شده است کاهش می دهد. “برنامه مدل سازی ، که حداقل برای چند سال وجود داشته است ، نیاز به تأیید کارمندان Pornhub دارد تا ثابت کند” واقعی بودن شما و شخصی است که فیلم های خود را بارگذاری می کنید. “

قبل از به روزرسانی روز گذشته ، وب سایت گفته بود Pornhub “تبلیغ می کند[s] تمام محتوای تولید شده توسط کاربر که به شرایط استفاده ما پایبند است و فیلم ها و فیلم های غیر قابل قبول افراد زیر 18 سال را منع می کند. Pornhub متعلق به MindGeek ، یک شرکت کانادایی است.

حتما بخوانید:
شاعر و مسئول ادبی کانون تابناک درگذشت

ویزا ، MasterCard پس از گزارشی توسط NYT تحقیق کرد

همانطور که در اوایل این هفته گزارش شد ، ویزا و مسترکارت در حال تحقیق در مورد پورنهاب به اتهام اجازه دادن و سود بردن از محتوای تجاوز جنسی و سو abuse استفاده جنسی از کودکان هستند. شرکت های کارت اعتباری بسته به آنچه تحقیقات انجام شده ممکن است پرداخت ها را در سیستم عامل به حالت تعلیق درآورند.

تحقیقات پس از گزارشی توسط نیكولاس كریستوف ، نویسنده نیویورك تایمز ، مبنی بر اینكه پورنهاب “به فیلم های تجاوز جنسی” آلوده و “تجاوز به عنف برای كودكان ، پورنوگرافی انتقام جویانه ، فیلم های جاسوسی از استحمام زنان ، محتوای نژادپرستانه و زن ستیزانه آغاز شده است ، آغاز شد. و تصاویر زنانی که در کیسه های پلاستیکی خفه شده اند. “گزارش کریستوف همچنین توصیف می کند که چگونه فیلم های برهنه یک دختر 14 ساله بدون رضایت وی در پورن هاب پس از اشتراک آنها با پسری بارگذاری شده است.

در حالی که چند روز پس از گزارش تایمز و آغاز تحقیقات Visa و MasterCard ، Pornhub سیاست جدید خود را اعلام کرد ، این شرکت گفت که این تغییرات پس از بررسی 8 ماه پیش انجام شده است. پورنهاب گفت كه در آوریل 2020 ، “متخصصان خارجی را بازداشت كرد تا به طور مستقل برنامه انطباق ما را بررسی كنند و توصیه هایی را ارائه دهند كه بر حذف تمام محتوای غیرقانونی متمركز باشد.”

علاوه بر محدودیت های جدید در بارگذاری و بارگیری ، Pornhub گفت که اخیراً “یک لایه تعدیل اضافی” برای “پاک کردن فعالانه محتوای قبلاً بارگذاری شده برای تخلفات احتمالی و شناسایی خرابی های روند نظارت” معرفی کرده است. این علاوه بر “تیم گسترده نظارت بر انسان Pornhub است که به بررسی دستی هر بارگذاری ، یک سیستم جامع برای هشدار ، بررسی و حذف مواد غیرقانونی ، کنترل والدین قوی و استفاده از انواع فن آوری های تشخیص خودکار اختصاص یافته است.

حتما بخوانید:
آسیب پذیرترین مکان در اینترنت

پورنهاب گفت که اولین گزارش شفافیت خود را در سال 2021 منتشر می کند تا جزئیات تلاش خود را برای تعدیل مطالب ارائه دهد. این تعداد كامل گزارشهای ارسالی در سال 2020 به مركز ملی كودكان مفقود و استثمار شده را نشان می دهد و “سایر جزئیات اصلی مربوط به اعتماد و ایمنی سیستم عامل ما” را ارائه می دهد.


منبع: tarjome-news.ir