Verizon اطلاعات شخصی مشتری را برای روزها نشت می کند (حداقل)


بزرگنمایی / کامیون Verizon FiOS در منهتن در 15 سپتامبر 2017

Verizon در تلاش است تا نشتی را که آدرس مشتری ، شماره تلفن ، شماره حساب و سایر اطلاعات شخصی را از طریق یک سیستم گپ به بیرون درز می دهد ، برطرف کند که به مشترکان احتمالی کمک می کند بدانند خدمات Fios در محل آنها موجود است یا خیر.

وقتی افراد روی پیوندی کلیک می کنند تا با نماینده Verizon صحبت کنند ، اطلاعات شخصی نشان داده می شود. وقتی پنجره گپ باز می شود ، حاوی متن مکالمه ای است که سایر مشتریان ، آینده یا فعلی ، داشته اند. رونوشت ها شامل نام کامل ، آدرس ، شماره تلفن ، شماره حساب (در صورت داشتن حساب) و سایر اطلاعات مختلف است. برخی از بررسی ها توسط Ars بررسی شده از ژوئن است. یک پنجره جداگانه آدرس مشتریان را شامل می شد ، اگرچه مشخص نبود که این آدرس ها متعلق به چه کسانی است.

مردی در 29 نوامبر نوشت: “سلام – من به دنبال تخفیف برای معلمان Fios هستم.” در زیر تصاویر صفحه برخی از تصاویر موجود ویرایش شده است.

آرس روز دوشنبه بعد از ظهر از این نشت مطلع شد و بلافاصله مقامات ورایزون را مطلع کرد. برنامه این بود که فقط پس از حذف نشت ، گزارش شود. با پخش مستقیم این پست ، این درز اطلاعات همچنان اتفاق می افتد ، اگرچه تعداد گپ های باز کاهش یافته است. آرس تصمیم گرفت این نشت را گزارش کند تا به افرادی که ممکن است از این سرویس استفاده می کنند هشدار دهد که این داده ها در معرض دید قرار گرفته اند. مشخص نیست که Verizon چه زمانی شروع به درز اطلاعات می کند. با برخی از چت ها از ماه ژوئن ، این احتمال وجود دارد که انقضا برای ماه ها اتفاق افتاده باشد.

حتما بخوانید:
بازیگر محبوب سینما در کنار دخترش - تابناک

در بیانیه ای که صبح پنجشنبه منتشر شد ، ورایزون گفت:

ما در حال بررسی مشکلی در سیستم چت آنلاین هستیم که به افراد کمک می کند تا در دسترس بودن خدمات Fios را بررسی کنند. ما معتقدیم که ممکن است تعداد کمی از کاربران نام ، شماره تلفن و / یا آدرس منزل یا آدرس ساختمان را از شخص غیر مرتبطی که قبلاً از این سیستم گپ برای وارد کردن این اطلاعات استفاده کرده است ، دیده باشند. با توجه به اینكه این مشكل مورد توجه ما قرار گرفت ، ما این مشكل را شناسایی و جدا كردیم و در تلاش هستیم تا در اسرع وقت آن را برطرف كنیم.

این اولین بار نیست که Verizon اطلاعات مشتری را منتشر می کند. در سال 2016 ، یک پایگاه داده با بیش از 1.5 میلیون مشتری Verizon Enterprise Solutions برای فروش در یک انجمن آنلاین جرم راه اندازی شد. در آن زمان ، ورایزون گفت که “امنیت سایت خود را ندارد [had] به هکرها اجازه داد اطلاعات تماس مشتری را بدزدند ، “طبق KrebsOnSecurity ، که خبر را اعلام کرد.

ورایزون همچنین یکی از چهار اپراتور تلفن همراه ایالات متحده بود که در زمان واقعی فروش مشتریان به سرویس های اجرای قانون دستگیر شدند. یکی از سرویس ها صندلی های مشترک را در دسترس هر کسی قرار می دهد که وقت خود را صرف استفاده از یک اشکال به راحتی قابل مشاهده در یک ویژگی آزمایشی رایگان می کند.

در حال حاضر منطقی است که از استفاده از ویژگی گپ Verizon برای دسترسی به Fios خودداری کنید. بعد از اینکه Verizon گفت این اشکال کاملاً برطرف شده است ، این پست به روز خواهد شد.

حتما بخوانید:
باربری و حمل بار تهران به شهرستان


منبع: tarjome-news.ir